ППВА у Львові та двох інших містах тимчасово не приймають документи на польську візу

18 Січня 2022
подати документи на візу в польщу

З 13 січня ППВА у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді припинили приймати документи на польську візу на невизначений термін. Зараз заявники не можуть здійснити передоплату сервісного збору, а отже не можуть і подати свої візові анкети. Про це йдеться у повідомленні Генерального Консульства Республіки Польщі у Львові

Причину таких обмежень у відомстві поки що не пояснили. Натомість осіб, які вже раніше оплатили відповідний збір, запевнили у тому, що вони можуть подавати свої документи на національну польську візу у звичному порядку. Ті, хто цього не зробив, можуть безкоштовно подати заявку на одержання візи через систему e-konsulat за наявності вільних дат. Інформацію про відновлення повноцінної роботи ППВА нададуть згодом.

Варто наголосити, що зміни у роботі ППВА у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді стосуються лише процедури видачі польських віз. Водночас, платежі на отримання візи до Чеської Республіки приймають без змін. 

Нагадаємо, поки в Польщі триває пандемія і ще впродовж 30 днів після її закінчення термін дії робочої візи для громадян України продовжується автоматично. Це стосується осіб, які перебували на території Польщі в останні дні, поки їхня національна віза ще діяла. Такі громадяни після повернення в Україну зможуть знову приїхати до Польщі на підставі попередньо отриманої візи.

правила подачі документів на візуробоча віза в польщу 2022

⇒ Читайте також:

Запуск платної реєстрації на в’їзд до ЄС знову відтерміновують

Як подати документи на польську візу поштою: нові правила ППВА

Нові посвідчення особи в Польщі: замінити документи мусить понад 100 тисяч громадян

Головне фото: gullivercenter.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах