У Львові відкриють візовий центр для видачі польських віз

24 Серпня 2022
візові центри польщі в україні

З 29 серпня у Львові повинен відкритись новий візовий центр для видачі польських віз. Про це йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті Генерального Консульства Республіки Польща у Львові

Надавати візові послуги для потреб Генконсульства буде зовнішній постачальник послуг TLS Kontakt Ukraina. Відкриття нового центру має покращити увесь процес подання заяви, зокрема скоротити час очікування на це подання. Візові документи можна буде відправити також і поштою.

Як пояснили у Генеральному Консульстві, термін подання заяви до візового центру буде визначатися у системі e-konsulat шляхом жеребкування. Після призначення дати особа має сплатити послугу та у визначений день особисто подати до візового центру або надіслати поштою всі необхідні документи.

Більш детальна інформація про нову процедуру подання візових заяв буде доступна на сайті постачальника послуг, що незабаром запрацює, та на веб-сайті Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

Нагадаємо, Польща буде видавати біженцям з України електронний документ Diia.pl, на підставі якого можна перебувати в Польщі, подорожувати країнами Євросоюзу та перетинати його зовнішні кордони.

⇒ Читайте також:

Додаток mObywatel показуватиме водійські права та техпаспорт з Дії

Скільки коштує карта побиту та інші дозвільні документи в Польщі у 2022 році

Польща створила фонд для допомоги жертвам війни в Україні

Головне фото: onpress.info

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах