LOT планує прямі рейси з Варшави до Івано-Франківська

04 Грудня 2019
прямі рейси lot з польщі в україну

Польська авіакомпанія LOT у літньому сезоні 2020 року планує розширювати географію своїх польотів і відкрити новий прямий рейс до ще одного українського міста - Івано-Франківська. Про це повідомляє веб-сайт pasazer.com. 

Як відомо, зараз послугами авіакомпанії LOT можуть скористатись пасажири зі Львова, Києва, Харкова, Одеси та Запоріжжя. Точної дати запуску рейсів Варшава - Івано-Франківськ поки що не оголошено, проте відомо, що польський перевізник запросив слоти на їх виконання. Відсутня також можливість забронювати квитки на цей рейс через офіційний веб-сайт компанії

прямі рейси варшава-івано-франківськ

Окрім Івано-Франківська, у літньому сезоні 2020 року LOT планує відкрити та відновити з десяток нових напрямків, і не лише в європейські міста, а також збільшити частоту польотів на вже дійсних авіасполученнях, в тому числі і внутрішніх.Так, серед нових напрямків є міста в Греції (Афіни, Санторіні, Ханія і Кос), Мексиці (Канкун), Італії (Ріміні), Хорватії (Рієка) та Албанії (Тірана). LOT також запросив дозволи на слоти в Римі-Фіумічіно, Москві-Домодєдово, Манчестері, Дубліні, Остраві та Сан Франциско. 

прямі рейси лот з варшави

⇒LOT відкриває прямий рейс з Польщі до Сан-Франциско

Про те, що з 6 червня наступного року розпочнуться прямі польоти з Варшави до Тірани, а ще через тиждень до Рієки, перевізник оголосив ще наприкінці листопада. Інформація щодо інших рейсів, зокрема і до аеропорта в Івано-Франківську, може з’явитися вже найближчим часом. 

Варто зазначити, до Івано-Франківська наразі літає лише авіакомпанія МАУ, виконуючи щоденні рейси. З 27 грудня сезонні рейси сюди почне здійснювати Windrose - з Києва-Борисполя та Дніпра двічі на тиждень.

⇒Читайте також:

З Польщі до Індії за сім годин: LOT відкриває авіарейс до Делі

Ryanair та Wizz Air відкривають нові авіарейси з України до Польщі

В аеропортах Варшави власники біометрики зможуть проходити паспортний контроль самостійно

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах