Міста Польщі - Познань

15 Грудня 2015

Затонуле в історії місто на річці Варта - це Познань. Древній град, який пережив чимало трагічних історичних подій і при цьому зміг зберегти свою індивідуальність, оригінальність і непередавану душевність. Сьогодні це п'яте за населенням місто Польщі, різноманітний і колоритний, за своєю туристичною цінністю він не поступається Варшаві та Кракову. Сотні тисяч мандрівників відправляються саме сюди для того, щоб зануритися в унікальну ауру спокою, краси та грації.

 Центральна частина Познані (Старе місто)

ПознаньПрактично на кожній площі міста вам розкажуть легенду, пов'язану з цим місцем. Сказання і стародавні міфи немов огортають центральну частину міста (Старе місто), саме звідси ми радимо почати свою захоплюючу прогулянку по місту Познань. За розміром площа Ринок Познані менше, ніж головні площі Кракова чи Вроцлава. Від неї в різні боки розбігаються вузькі вулички, в кінці яких, в деяких місцях, можна виявити давні міські стіни. Ратуша або «Будинок рад» пережила багато змін і сьогодні сама будівля, а також її внутрішнє оздоблення є історичним пам'ятником. Прогулюйтеся Старим містом неквапливо, так ви зможете насолодитися дивовижною красою будинків, чудовими фонтанами, палацами та костелами.

Фото: www.moyaeuropa.com.ua 

Недалеко від площі розташований Музей народних інструментів - один з найбільших у Європі. Тут зібрана величезна колекція інструментів, привезених з усіх континентів. Представлені експонати з Тибету, Індії, Японії та, звичайно, Європи. Зверніть увагу на реліктове фортепіано, на ньому музиціював сам Фредерік Шопен.

Красивий і величний костел Святої Марії Магдалини вважається одним з найбільш значущих пам'ятників Познані. Вчені запевняють, що дана будівля повністю передає всю розкіш і експресію архітектурного бароко. Колір стін костелу відрізняється оригінальністю, погодьтеся, у світі не так багато рожевих релігійних будівель. Красива ліпнина, велика кількість позолоти та чудове різьблення вражає уяву безлічі туристів.


 Кафедральний собор святих апостолів Петра і Павла в Познані Кафедральний собор святих апостолів Петра і Павла в Познані - один з найстаріших у Європі, відноситься до пам'яток архітектури Х століття. Він знаходиться недалеко від центру, на острові Тумський, вважається обов'язковим місцем для відвідування всіх гостей міста. Саме тут поховані перші польські правителі. Наприкінці другої світової війни костел був в значній частині зруйнований, але реставратори постаралися відтворити його на підставі збережених середньовічних реліквій.

Фото: rutreveller.ru

Познань цікава й тим, що тут величезне значення надають природним пам'яткам. І це не дивно, адже у міста прекрасне розташування. Одне з таких дивовижних місць - Мальтанске (Мальтійське) озеро. Попри штучне походження (по суті, це водосховище), тут щорічно проводять спортивні змагання, і навіть театральні виступи. Місцеві жителі рекомендують відпочивати тут всім туристам, оскільки провести час весело і з задоволенням можна в будь-який час року.

Палаци та унікальні будинки, каплиці та церкви, собори та храми, вузькі кучеряве вулички - у Познані є на що подивитися. Кожен знайде те, що йому цікаво і пізнавально. Інфраструктура міста в туристичному плані розвинена прекрасно, так що без вражень ви точно не залишитеся!

Фото1:estrenews.kg
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах