На аеропорт Шопена у Варшаві чекає масштабна реконструкція

14 Червня 2017

Варшавський аеропорт ім. Ф. Шопена (Warszawskie Lotnisko Chopina) – це найбільше летовище в усій Польщі, яке обслуговує 38% усіх пасажирських авіаперевезень країни. З кожним роком число пасажирів, які користуються послугами даного аеропорту, стрімко зростає. Для порівняння: у 2016 році аеропортом скористалось 13(!) мільйонів людей, а це на 15% більше ніж у 2015 році. У 2017 керівництво аеропорту Шопена не стримує амбіцій і планує обслужити 14 мільйонів пасажирів. Наразі відомо, що ще до початку травня 2017 року аеропортом вже скористалось 4 мільйони осіб, повідомляє  tvn24bis.pl.

З огляду на таку популярність та значущість летовища, було прийняте однозначне рішення щодо збільшення його пропускної здатності, розширення терміналів та розвитку інфраструктури. Про це повідомив Віце-міністр інфраструктури та будівництва Польщі Єжи Шміт. На проект розбудови найважливіший авіавузол Польщі отримає хороше фінансування за рахунок інвестицій, адже він виконуватиме функцію головного польського летовища аж до часу, поки не збудують обіцяний Центральний Аеропорт між Варшавою та м. Лодзь.

Авіаперевезення в Польщі на даний час розвивається з неймовірною швидкістю і випереджає всі, навіть найсміливіші прогнози. За словами віце-міністра, масштаби повітряного транспортування в небі Польщі можуть збільшитись ще вдвічі. За даними Управління Цивільної Авіації, польські аеропорти в минулому році обслужили близько 34 мільйонів пасажирів - це на 12 відсотків. більше, ніж у 2015 році. Лідером був Варшавський аеропорт імені Шопена. Такими темпами, до 2030 року аеропортам доведеться обслуговувати 60 мільйонів пасажирів в рік – а умов для такого навантаження поки не створено, саме тому треба починати розбудовувати та розвивати ключові летовища.

Разом з розбудовою, аеропорт ім. Шопена планують також розвантажити, шляхом перенесення руху cargo та general aviation (комерційні та приватні польоти) в аеропорт Модлін. Переговори про таку співпрацю вестимуться найближчим часом.

Як доїхати до аеропорту Шопена у Варшаві читайте у нашій статті Аеропорти Польщі.

Варто переглянути:

Лоукости в Польщі

Оголошено про 4 нові авіарейси Wizz Air з України в Європу

Польські авіалінії LOT запускають прямий рейс до Каліфорнії

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах