Найкращі місця для скелелазіння в Польщі

25 Січня 2016

Деякі люди захоплюються спокійними, мирними прогулянками по гірській місцевості. Іншим подобається, долаючи перешкоди, забиратися на гірські вершини. А є справжні екстремали, яким найбільше подобається такий вид розваг, як скелелазіння. Таких сміливців може зацікавити інформація про найкращі місця в Польщі для лазіння по скелях, адже Польща – країна із великою кількістю гірських систем.

Нижче представлено декілька місць для скелелазіння у Польщі, що справді варті уваги.

 

Краківсько-Ченстоховська Юра (Jura Krakowsko-Częstochowska)

Краківсько-Ченстоховська Юра (Jura Krakowsko-Częstochowska), скелелазіння в Польщі, туризм, екстремальний спорт в Польщі

фото: pl.wikipedia.org

Це чи не найпопулярніше та найулюбленіше місце скелелазів у Польщі. На цій височині є дуже рельєфні стіни, висота яких складає близько сімдесяти метрів. Їхня складність розрахована на різних скелелазів – як на початківців, так і на професіоналів. Найкращими місцями для екстремальних пригод, які широко рекомендуються скелелазами, є стіни у Кобилянській Долині, на Жедковіцькій Скалці, укоси на горі Зборув.

 

Татри (Tatry)

Татри (Tatry),  скелелазіння в Польщі, туризм, екстремальний спорт в Польщі

фото: ww.globtroter.pl

Територія Татранського національного парку оснащена деякими спеціально обладнаними для скелелазіння ділянками. Там можна займатися даним спортом у альпійському стилі, тобто безперервно, без зупинок у спеціальних висотних таборах для альпіністів. Для підкорення татранських вершин потрібно мати досвід і чимало підготовки, адже вони сягають до двох з половиною кілометрів в висоту. Щоправда, це не відлякує більшість скелелазів, а лише приваблює – підкорити татранську вершину вважається практично подвигом. Стіни там здебільшого гранітні, а урвища мають справді поетичні польські назви – Косцєлєц, Завмерла Турня, Казальниця.

Соколині гори (Góry Sokole)

 

Соколині гори (Góry Sokole),  скелелазіння в Польщі, туризм, екстремальний спорт в Польщі

фото: karkonosz.info.pl

Знаходиться це прекрасне місце для скелелазіння у південно-західній частини Польщі, недалеко від Єленьої Гури. Гранітні скелі під назвою Соколики є неймовірно популярними серед скелелазів абсолютно різного рангу підготовки. Справа в тому, що маршрути мають декілька ступенів складності: від другого до шостого. Чим більший ступінь складності, тим серйознішою має бути підготовка. Спеціально для вимогливих скелелазів на стінах є багато перешкод. Крім цього, якщо людині страшно влазити на вершину без підстраховки, тут в неї буде безліч можливостей використати допоміжні страхувальні засоби.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах