Ніч закупів в Польщі

22 Липня 2015
Ніч закупів в Польщі, знижки, акції в Польщі, шопінг в Польщі

Noc zakupów (перекладається з польської як Ніч закупів) – це найкращий час, щоб поповнити свій гардероб стильними та модними товарами з Польщі. Кілька разів на рік Торгові центри Польщі та Галереї обирають день, а якщо бути точнішим, то вечір, коли покупці зможуть робити покупки за нижчими цінами в своїх улюблених польських магазинах. Ця подія створюється для тих клієнтів, які хочуть одягатися відповідно до останніх тенденцій моди і дешево купувати лише високоякісні товари.

Нічні закупи в Польщі. Система знижок

Ніч закупів в Польщі, знижки, акції в польських торгови центрах Польщі, шопінг в Польщі

Знижки надаються тільки в інтервалі часу, який визначається Торговим центром в Польщі. Цього вечора зробити вдалі та приємні покупки можуть ті, хто в денний час працює. Найчастіше Галерії влаштовують Ніч закупів в Польщі в один з весняних вечорів від 19.00 до 23.00 год.

Робота магазинів в ніч закупів в Польщі

В цей незвичний для клієнтів час роботи польського Торгового центру магазини пропонують покупцям надзвичайно привабливі ціни на товари відомих європейських та польських марок. У цій акції беруть участь магазини жіночого, чоловічого, дитячого одягу,  а також магазини з аксесуарами, взуттям, товарами для дітей, побутовою технікою та іншими продуктами. Детальний список магазинів та розмір знижок на їхні товари можна знайти в детальній інформації про Ніч закупів на сторінці Торгового центру Польща.

Також в цей особливий вечір у вас буде можливість скористатись зі спеціальних пропозицій найкращих магазинів меблів, парфумерних або ж оптик. Часто свої послуги пропонують також салони краси. Ціни під час Ночі закупів можуть впасти навіть до 50 %!

Розваги в ніч закупів Польща

Приємні покупки – це не єдина розвага в цей вечір. В Ніч закупів Галереї також влаштовують музичні концерти та тематичні вечірки. Також в цей час покупці можуть взяти участь у різних конкурсах та виграти цікаві призи або ж гроші. Після вдалого шопінгу в Польщі можна насолодитись відпочинком, замовивши ароматну каву, солодкий десерт або ж смачну вечерю в одному з ресторанів чи кафе, що знаходяться в данному польському торговому центрі.

Безперечно, в цей вечір кожен знайде щось для себе за вигідними цінами. Деталі щодо Ночі закупів в Польщі, які організовують польські торгові центри можна дізнатися на нашому сайті в розділі «Акції» або ж на головній сторінці Галерії.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах