Нові авіарейси LOT з Польщі в Україну у 2018 році

22 Лютого 2018
Нові авіарейси LOT

На сьогодні вже багато людей оцінили переваги подорожі до Польщі літаком. По-перше, це досить зручно та комфортно; по-друге, що не менш важливо, переліт суттєво економить час, витрачений на дорогу; по-третє, більшість лоукост-авіакомпаній, які здійснюють перельоти між Україною та Польщею, пропонують своїм клієнтам досить дешеві квитки, тому вартість перельоту буде не суттєво дорожчою, а інколи навіть дешевшою, ніж поїздка в Польщу іншим видом транспорту.

Популярна польська лоукост-компанія LOT вже давно завоювала авіаринок у Польщі, де стала найбільшим авіаперевізником країни. Компанія була заснована ще у 1928 році і є однією з найстаріших авіакомпаній світу. На сьогодні LOT є лідером серед пасажирських авіаперевезень у Польщі і здійснює польоти за 92 напрямками у різні країни світу, в тому числі і в Україну - в аеропорти Києва, Львова, Одеси та Харкова.

LOT

Нові рейси польської авіакомпанії LOT в Україну в 2018 році

Сьогодні популярний польський лоукостер LOT здійснює регулярні рейси у п’ять українських аеропортів: Київ-Жуляни, Київ-Бориспіль, Львів, Одесу та Харків. В усі ці міста рейси здійснюються з/до Варшавського аеропорту ім. Шопена. Зокрема, із Варшави до Києва та зворотно щотижня здійснюється до 25 рейсів, із столиці Польщі до Львова та назад - 20 польотів на тиждень. 12 раз на тиждень польський перевізник літає до Одеси та 9 раз на тиждень - у Харків. Окрім цього, по два рази на тиждень перельоти здійснюються за напрямками Бидгощ-Львів та Познань-Львів.

Нові авіарейси LOT на лінії Варшава - Київ-Жуляни: ціни та розклад польотів

Станом на сьогодні, компанія LOT майже щодня здійснює по два рейси у напрямку Київ-Бориспіль - Варшава та ще один рейс на день у Варшаву із аеропорту Київ-Жуляни. Із Жулян виліт здійснюється вранці, о 06:00 (за київським часом). Прибуття у Варшаву здійснюється о 06:30 (за польським часом). У зворотному напрямку із Варшави літак відправляється о 22:40 (за польським часом) та прибуває у Київ о 01:10 (за київським часом).

Однак нещодавно у компанії повідомили про намір збільшити кількість польотів на лінії Варшава - Київ-Жуляни. Відтак, вже з 2 серпня LOT додасть додатковий щоденний рейс із Варшави до Києва в аеропорт Жуляни. В результаті, перевізник буде виконувати майже щодня по чотири рейси в Київ - два вильоти в аеропорт Бориспіль та ще два - в аеропорт Жуляни. Тож уже з серпня кількість польотів між столицями України та Польщі сягне 27 рейсів на тиждень.

Із аеропорту Київ-Жуляни новий рейс LO750 до Варшави буде відправлятися о 08:40 (за київським часом) та прибуватиме в столицю Польщі о 09:15 (за місцевим часом). У зворотному напрямку рейс LO749 із Варшави буде відправлятися о 20:20 та здійснюватиме посадку в Жулянах о 22:25.

Розклад нового додаткового рейсу Варшава - Київ-Жуляни - Варшава з 2 серпня 2018 року
Дні вильоту Напрямок
Київ-Жуляни - Варшава Варшава - Київ-Жуляни
щоденно 08:40 - 09:15 20:20 - 22:25

Вартість перельоту становитиме від 1509 грн. в одну сторону. Квитки вже доступні у продажі.

LOT

Новий авіарейс Варшава-Запоріжжя: розклад польотів та ціна на квитки

Окрім збільшення кількості вже існуючих регулярних рейсів, у компанії цього року запустять і нові авіарейси. Зокрема, польоти будуть здійснюватися зі столиці Польщі Варшави до українського міста Запоріжжя. Нові рейси авіакомпанії LOT Варшава-Запоріжжя стартують вже від 2 липня цього року.

Рейс за цим напрямком буде виконуватися майже щодня - шість разів на тиждень, окрім четверга. У понеділок, п’ятницю та неділю виліт із Варшави (аеропорт ім. Шопена) буде здійснюватися об 11:00; прибуття в Запоріжжя - о 14:00 (за місцевим часом). У зворотному напрямку із Запоріжжя літак відправлятиметься о 14:40 та прибуватиме у столицю Польщі о 14:55 (за місцевим часом).

У вівторок, середу та суботу рейси у цьому напрямку будуть вечірніми. З Варшави переліт здійснюватиметься о 14:20, посадка в Запоріжжі відбуватиметься о 17:20 (за місцевим часом). Із Запоріжжя літаки авіакомпанії будуть вилітати у ці дні о 18:00 та прибуватимуть у Варшаву о 19:15 (за місцевим часом).

Розклад нового рейсу Варшава-Запоріжжя-Варшава з 2 липня 2018 року
Дні вильоту Напрямок
Запоріжжя-Варшава Варшава-Запоріжжя
Пн, Пт, Нд 14:40 - 14:55 11:00 - 14:00
Вт, Ср, Сб 18:00 - 19:05 14:20 - 17:20

Новий маршрут буде обслуговуватися невеликими літаками Embraer 170 (70 посадкових місць) і Embraer 175 (82 посадкових місця).

Вартість квитка становитиме від 1969 грн. Квитки вже доступні у продажі.

LOT

Які ще рейси планує здійснювати LOT в Україну?

Цього року у планах польської авіакомпанії LOT суттєво збільшити кількість рейсів із Польщі до України, що не дивно, оскільки такі рейси користуються неабиякою популярністю серед населення обох країн.

Новий рейс Львів-Ольштин

Найближчий запуск нового рейсу слід очікувати вже в березні. Саме з 27 березня цього року будуть здійснюватися регулярні польоти за напрямком Львів-Ольштин. Авіарейси відбуватимуться двічі на тиждень - у вівторок та суботу. Час вильоту зі Львова - о 01:40 (за місцевим часом), а прильоту в Ольштин - о 02:15 (за польським часом). У зворотному напрямку з Ольштина літак відправлятиметься о 03:10 та прибуватиме у Львів о 05:35 (за місцевим часом).  

Розклад нового рейсу Ольштин-Львів-Ольштин з 27 березня 2018 року
Дні вильоту Напрямок
Львів-Ольштин Ольштин-Львів
Вт, Сб 01:40 - 02:15 03:10 - 05:35

Вартість квитка в обидві сторони Львів - Ольштин-Сжимани - Львів становитиме від 54 євро.

Додаткові рейси на лінії Варшава-Харків-Варшава

З 1 червня збільшиться також частота польотів на лінії Варшава-Харків. Наразі рейси за цим напрямком здійснюються 9 разів на тиждень, однак вже з червня їх кількість збільшиться до 11.

Наразі рейси Варшава-Харків-Варшава здійснюються щоденно, а у середу та суботу - двічі на день. З 1 червня додаткові рейси будуть здійснюватися у п’ятницю та неділю. З Варшави літак відправлятиметься о 14:55 (за місцевим часом) та прибуватиме в Харків о 17:15. У зворотному напрямку з Харкова виліт здійснюватиметься о 17:55. Приліт у Варшаву буде відбуватися о 19:05 (за місцевим часом).

Розклад нового додаткового рейсу Варшава - Харків - Варшава з 1 червня 2018 року
Дні вильоту Напрямок
Харків-Варшава Варшава-Харків
Пт, Нд 17:55 - 19:05 14:55 - 17:15

Вартість квитка в одну сторону становитиме від 2046 грн. Квитки вже доступні у продажі.

Окрім цього, польська авіакомпанія LOT розглядає можливості запуску нових рейсів із Польщі в такі українські міста як Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ та Дніпро

Читайте також:

Нові авіарейси Wizz Air з України в Польщу

Українська авіакомпанія МАУ здійснюватиме регулярні польоти до чотирьох польських міст

Найбільший лоукостер Ryanair виходить на український авіаринок

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах