Українська авіакомпанія МАУ здійснюватиме регулярні польоти до чотирьох польських міст

04 Грудня 2017
МАУ

Затребуваність в регулярних авіарейсах з України до Польщі з кожним днем зростає. Переваги подорожі літаком до Польщі і у зворотному напрямку вже оцінили безліч громадян обох країн. Літаком можна не тільки оминути довгі черги на кордоні, а й суттєво зекономити час.

Польоти з українських міст до Польщі здійснюють два відомих лоукост-перевізники: польський LOT та угорський Wizz Air. Однак незабаром до Польщі літатимуть ще й українські літаки: українська авіакомпанія МАУ ("Міжнародні Авіалінії України") отримала дозвіл на регулярні польоти в чотири аеропорти Польщі. Відповідне рішення прийняла в четвер, 30 листопада, Комісія Державіаслужби з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній, - повідомляє Центр Транспортних Стратегій.

Заявка МАУ на регулярні авіарейси до Польщі була схвалена на основі прийнятого раніше режиму "відкритого неба", згідно з яким ще у березні 2016 року були зняті обмеження на частоту регулярних польотів між обома країнами.

Відтак, рейси українським авіаперевізником здійснюватимуться у Краків, Гданськ, Познань та Вроцлав. Планується, що МАУ літатиме у всі чотири міста на регулярній основі з частотою сім разів на тиждень. З України літаки вилітатимуть з аеропорту Бориспіль у Києві. Дата запуску нових рейсів та ціна квитків наразі не відомі.

Як повідомив у своїй заяві президент МАУ Юрій Мірошніков:

"Транзит потребує підживлення. Тому ми шукаємо для себе додаткові ринки. Польща – країна з великим і добре забезпеченим населенням. Окрім того, є ще один фактор – різке і суттєве зростання кількості українських громадян, які працюють у Польщі. І це те середовище, що створює ринок для авіаперевезень".

Нагадуємо, що польська авіакомпанія LOT регулярно здійснює рейси із Варшави до Києва, Одеси, Львова та Харкова. Зі Львова перевізник літає до Варшави, Бидгоща та Познані, а з 2018 року здійснюватиме також рейси Львів-Ольштин.

Угорський лоукост-перевізник Wizz Air забезпечує польоти з Києва до Варшави, Вроцлава, Познані, Гданська, Катовіце та Любліна, а також зі Львова до Вроцлава. Варто нагадати, що з березня 2018 року Wizz Air оголосив, що переліт зі Львова до Вроцлава і назад коштуватиме усього 20 євро.

Київ-Люблін

Окрім того, з наступного року будуть доступними нові авіарейси Wizz Air з України в Польщу. Відтак, регулярні рейси відбуватимуться з Харкова до Катовіце та зі Львова до Катовіце і Гданська.

Читайте також:

Аеропорти Польщі

Нові авіарейси Wizz Air з України в Польщу

Новий авіарейс Львів-Ольштин: розклад польотів та вартість квитків

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах