Новий авіарейс Львів-Ольштин: розклад польотів та вартість квитків

09 Листопада 2017
Львів-Ольштин

Прямі авіарейси з України до Польщі користуються великою популярністю серед населення обох країн. Добиратися літаком до Польщі зручно, вигідно та швидко і це дає можливість уникнути черг на кордоні.

Окрім того, лоукост-первізники, такі як угорський Wizz Air та польський LOT пропонують порівняно недорогі білети у найпопулярніші міста Польщі.

На сьогодні зі Львова (Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Д. Галицького) є прямі рейси  Wizz Air у Вроцлав, які відбуваються тричі на тиждень та рейси LOT у ВаршавуБидгощ та Познань, які відбуваються двічі на тиждень.

Цього тижня польська авіакомпанія LOT оголосила про відкриття ще одного прямого рейсу зі Львова у Польщу, а саме у місто Ольштин - важливий туристичний та освітній осередок. Це одне з найбільших міст північної Польщі. Тут знаходиться 6 вищих навчальних закладів. Українці їдуть в Ольштин на навчання, роботу і в туристичних цілях.

ольштин

Новий напрямок Львів-Ольштин запустять вже 27 березня 2018 року. Рейси відбуватимуться двічі на тиждень - у вівторок та суботу. Час вильоту зі Львова - о 1:40, а прильоту в Ольштин - 2:15 (за польським часом). Таким чином, тривалість польоту складе півтори години. З Ольштина літак відправлятиметься о 3:10 та прибуватиме у Львів о 5:35 (за українським часом). 

Детальний розклад рейсів Львів (LWO) - Ольштин-Сжимани (SZY): 

Львів-Ольштин

Вартість квитка в обидві сторони Львів - Ольштин-Сжимани - Львів становитиме від 54 євро.

Таким чином, загалом зі Львова буде п'ять аваресів за різними напрямками у найпопулярніші міста Польщі.

Львів-Польща

Читайте також:

Аеропорти Польщі

Лоукости в Польщі

Переліт зі Львова до Вроцлава і назад усього за 20 євро!

Стало відомо, де збудують новий Центральний аеропорт Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах