Обов'язкова реєстрація sim-карток та бонуси мобільних операторів в Польщі

18 Липня 2016

1 липня  Сейм Польщі зробив свій внесок у боротьбу з тероризмом в Європі і прийняв так звану антитерористичну уставу, метою якої є підвищення ефективності роботи польських служб для запобігання тероризму, злагодженість при їх співпраці для найшвидшого реагування в разі підозри злочину чи замаху, і таким чином, гарантія безпеки громадян та гостей країни.  

Для цього польські урядовці окремими пунктами закону врегульовують недооцінені на сьогодні питання безпеки в інтернет-просторі та при телекомунікаціях, які часто не контролюються і тому використовуються терористами при підготовці до замахів. Устава дасть змогу службам безперешкодно стежити за підозрілими особами та ідентифікувати їх, аналізуючи їхню діяльністю в інтернеті чи по номеру телефону (реєстрація кореспонденції та дзвінків), а також блокувати сторінки чи сервіси користувачів на підставі лише підозри в причетності до будь-якої форми терористичної діяльності. Дані усіх клієнтів інтернет-провайдерів та мобільних мереж при необхідності будуть відкриті для служб. Постанова неоднозначна, прийнята 249 голосами, вона все ж отримала 173 “проти” від чиновників, які вважають цей закон безпідставним, антидемократичним та таким, що обмежує права і свободи громадян. 

Реєстрація Sim-карт в Польщі 

Одним із найбільш суперечливих постулатів антитерористичної устави, який торкнеться майже усіх жителів Польщі, є обов’язкове іменне реєстрування Sim-карт передплаченого мобільного зв’язку. Тим не менш, уже з 25 липня усі, хто захоче придбати сім-карти передплаченого зв’язку від польських операторів, повинен буде зареєструвати їх та для цього надати свої особисті дані, а саме ім’я та прізвище, назву фірми (для приватних підприємців) і PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności ), REGON (Rejestr Gospodarki Narodowej) чи NIP(Numer identyfikacji podatkowej).  Користувачі мобільних мереж, віком до 13 років, теж повинні бути зареєстрованими, проте на ім’я своїх батьків. Іноземці аналогічно зобов’язані проходити цю процедуру і для реєстрації повинні надати паспортні дані чи дані документів, на основі яких перебувають в Польщі (наприклад, карт побиту).

Іменній реєстрації підлягатимуть не лише картки, придбані після 25 липня, а й ті sim-ки, які вже використовуються, проте їхнім власникам дали для цього ще півроку, кінцевим терміном реєстрації  таких карток є 1 лютого 2017 року: якщо до цього моменту власник свою карту не зареєструє, послуги зв’язку будуть припинені. Самі ж польські мобільні оператори вважають піврічний термін надто малим для реєстрації усіх уже існуючих абонентів, адже таких 15 мільйонів, до того ж, більшість користувачів не спішить дослухатись до закону і прагне якнайдовше не прив’язувати свій телефонний номер, тому найбільшого ажіотажу реєстрацій очікують на січень. Щоб попередити перевантаження баз даних і правильно розпланувати надходження заявок на реєстрацію, мобільні оператори Польщі закликають своїх користувачів робити це якнайшвидше, а взамін обіцяють їм вигідні тарифи та спеціальні бонуси.

Погляньмо, які пропозиції лунають від імені польських мобільних мереж тим, хто вирішить реєструватись найближчим часом:

Бонуси за реєстрацію номеру в мобільній мережі Play

Мобільний оператор Play в момент реєстрації начисляє на рахунок клієнта 100 злотих на розмови та повідомлення на всі напрямки, а також 10 гігабайт безкоштовного трафіку. Вже існуючі клієнти Play залежно від терміну користування карткою, при реєстрації можуть отримати до 500 злотих бонусу. На сайті цієї мобільної мережі за допомогою спеціального коду можна перевірити,  чи зареєстрований ваш номер, а також дізнатися відповіді на найпоширеніші запитання, пов’язані із наданням особистих даних і реєстрацією номера. Детальніше про бонуси оператора Play читайте тут  http://promocje.play.pl/rejestracja/

Бонуси за реєстрацію Sim-карти від мобільного оператора Orange

Мережа мобільного зв’язку Orange у разі реєстрації дарує користувачу 1000 безкоштовних хвилин для дзвінків на всі мережі та 10 гігабайт інтернету задарма. Єдиним мінусом такого щедрого подарунку є термін його використання – 30 днів з моменту нарахування. Якщо ж ви – клієнт іншого оператора, то, за перехід до Orange + 28 злотих, отримаєте безліміт розмов та повідомлень на всі мережі та 14 GB неоплачуваного трафіку. З деталями реєстрації мобільної Sim-карти в Orange та пунктами, в яких її можна здійснити, а також умовами переходу до Orange при бажанні змінити оператора ви можете ознайомитись за посиланням https://www.zarejestrujnumer.pl

Бонуси за реєстрацію номеру в мережі мобільного зв’язку Plus

Польський оператор Plus у своїх обіцянках пішов іще далі. Ця польська мережа мобільного зв’язку пропонує дуже привабливі бонуси однаково як для діючих клієнтів, так і для нових: це 500 злотих на рахунок та 50 GB для безкоштовного користування інтернетом при реєстрації у цій мережі. Рахунок буде дійсним протягом року. Інформацію про шляхи здійснення реєстрації в Plus та необхідні для цього документи, а також умови нарахування бонусів, можна отримати на сторінці польського мобільного оператора Plus за посиланням http://www.plus.pl/rejestracja

Найближчим часом очікуються заохочення для реєстрації Sim-карт і від ще одного польського мобільного оператора T-Mobile.

Як бачимо, акціями та бонусами польські оператори мобільного зв’язку намагаються спонукати своїх клієнтів до активної реєстрації та вчасного виконання умов антитерористичного закону, тож якщо вашу Sim-картку реєструвати таки доведеться, встигніть скористатися їх пропозиціями та обрати найбільш вигідну для себе.  

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах