Передсвятковий закупівельний бум подарунків в Польщі

21 Листопада 2016
закупи в польщі, купити подарунки на миколая

Святий Миколай відвідає Польщу вже 6 грудня, саме тому з наближенням цього свята у країні спостерігається справжній торгівельний бум. Намагаючись знайти ідеальні подарунки для рідних та близьких, поляки присвячують закупам не тільки значну частину свого вільного часу, а й своїх заощаджень. За даними соціологічного опитування, в середньому кожна польська сім’я готова витратити на передсвяткові закупи на 8 % більше, аніж минулого року - 1,5 тисячі злотих. Загалом такі видатки в масштабах цілої Польщі – це більше 20 мільярдів злотих, що на 2 мільярди більше ніж у 2015 році.

Причину того, що поляки готові витрачати на святковий шопінг і подарунки більше, аналітики вбачають в успішності програми підтримки сімей 500+ від польського уряду, що стартувала у 2016 році. Згідно з її умовами, кожна сім’я, у якій виховується більше однієї дитини, отримує щомісячну допомогу в розмірі 500 злотих для кожного малюка. Завдяки програмі 500+ дохід польських сімей, особливо багатодітних, збільшився, тому тепер вони можуть дозволити собі масштабніші закупи.

Додаймо до суми витрат самих поляків також немалі гроші, які перед святами витрачатимуть в польських магазинах іноземці, зокрема українці. Аналізуючи розмір можливого прибутку, кожен торговий центр, супермаркет чи магазин Польщі прагне залучити  якомога більше клієнтів, дивуючи покупців не тільки яскравим новорічним декором, а й розширенням асортименту, пропозицією нових послуг, передсвятковими знижки чи цікавими акційними пропозиціями.

Так як товари у передсвятковий час просто розлітаються з полиць, а в більшості магазинів можна спостерігати немалі черги до кас, стає зрозуміло, що роботи торговим точкам Польщі однозначно додалось. Робочих рук справді бракує, тому більшість магазинів на цей період шукає собі додаткових продавців, пакувальників, сортувальників товарів, осіб, які заохочують клієнтів, проводячи акційні розіграші призів та дегустації. Популярнішими стали також послуги кур`єрської доставки. Служби, які цим займаються, також залучають нових співробітників, щоб усі охочі мали змогу вчасно відправити новорічні та різдвяні привітання-подарунки в інше місто чи країну.

Максимальний прибуток, а також максимальне навантаження у передсвяткові дні отримають також ресторани та кейтерінгові фірми, які обслуговуватимуть новорічні корпоративи. Робота буде і після них - останнім часом, економлячи свій власний час, все більше поляків замовляє, а не готує страви на свій різдвяний стіл та на Святу Вечерю. Тому заклади харчування отримують величезну кількість замовлень (особливо у період з 22 грудня по 7 січня), справлятись із якою змушені запрошувати нових офіціантів, кухарів, помічників для миття посуду та прибирання.

Зважаючи на ажіотаж у польських магазинах, а також на той факт, що святкувати поляки починають раніше за українців, радимо вам не відкладати передсвяткові приготування на останній момент, щоб встигнути скористатися найкращими та найбільш вигідними пропозиціями від польських торгових та гастрономічних об’єктів.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах