Повітряний спорт у Польщі

28 Січня 2016

В Польщі є декілька чудових гірських систем – Бескиди, Судети і Татри. Це означає, що саме в цій країні незрівнянні умови для занять різними видами авіаційного спорту. Тут можна стрибати із парашутом, займатися дельтапланеризмом, літати на планерах. Повітря тут дуже сприятливе, а краєвиди справді вражаючі. Повітряний спорт  - це чудовий спосіб відпочинку, як для місцевих, так і для туристів.

Чому вартує поринути в атмосферу авіавідпочинку у Польщі?

Дуже багато гірських місцевостей оснащені аеродромами. Ці аеродроми належать авіаційно-спортивним клубам. В північній та центральній Польщі також є такі клуби. У кожному з них сприятливі умови як для початківців, так і для досвідчених дельтапланеристів.

Повітряний спорт у Польщі, авіавідпочинок, туризм, планер

Польща старається розвивати цей спорт – місцеві планеристи беруть золоті нагороди на чемпіонатах, пілоти невеликих літаків проводять успішні показові польоти. Багато таких чемпіонів-професіоналів викладають у школах, проводять відкриті тренування, дають інструктажі. Вони вчать початківців не боятися висоти, побороти свої внутрішні страхи. Вони навіть літають у парах із новачками.

Гора Шибовцова – центр авіаційних розваг Польща 

З цієї гори відкривається прекрасний вид на Єленьогурську западину. Тут збирається безліч фахівців і новачків, адже умови для занять повітряним спортом дивовижні. Струмені повітря значної сили над горами, неймовірний старт на схилах, зони приземлення – усе це є на горі Шибовцова в Польщі. Назва гори перекладається як Планерна, адже шибовєц – з польської планер. Активний сезон продовжується тут з травня по вересень.

Гора Шибовцова, Гора Жар, планер

Гора Жар – ідеальні умови для повітряного спорту

 

Розташована ця гора поблизу Бескидів, поруч є великі озера – Мєндзибродське і Живецьке. Ця гірська місцевість сприяє будь-якій спортивній діяльності. Тут є два майданчики для старту – західний та східний. Місцевий аероцентр – один із найстаріших та найпопулярніших у Польщі. Дуже багато інших повітряних клубів співпрацюють із ним та проводять багато спільних заходів.

Околиці Бескид

Бескиди мають абсолютно всі необхідні умови для комфортного заняття дельтапланеризмом або пілотажем. Тут є декілька аеродромів, наприклад, у Безмєховій та Кросні. Тут вчать пілотів і парашутистів. Останні дуже полюбляють стрибати над Солінським озером. Крім того, що в цьому місці прекрасні атмосферні та природні умови, пейзажі тут просто неймовірні. Від усвідомлення, що тут зустрічаються аж три країни – Україна, Словаччина та Польща – справді захоплює подих.

Хто може стрибнути із парашутом у Польщі?

Хто може стрибнути із парашутом у Польщі? парашут, повітряний спорт в Польщі

На це питання є однозначна відповідь – кожен бажаючий! Спеціальної підготовки не потрібно, можна просто винайняти досвідченого інструктора і стрибнути з ним у парі. Для цього потрібно знати лише декілька найголовніших правил і пройти дуже коротке навчання у будь-якому авіацентрі з тих, що працюють при аеродромах.

Також є порада – перед тим, як стрибати із парашутом, можна попрактикуватися, літаючи на планерах, прив’язаних до моторної лодки або водного квадрацикла. Це справді захоплююче. Така пригода допоможе вам визначити, чи ви готові до стрибків із парашутом.

Найбільш відомі клуби дельтапланеристів розташовані у місцевостях поблизу Гданської затоки – наприклад, у Сопоті, також біля озера Кісайно, на Мазурах та близько Любліна.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах