Рада ЄС затвердила безвізовий режим для України

11 Травня 2017
безвізовий режим україни з єс, віза в польщу, шенген віза

Сьогодні, 11 травня, Рада Європейського Союзу погодила надання Україні безвізового режиму з ЄС. Цей крок завершив всі формальні процедури, пов’язані з надання громадянам України права на безвізові подорожі.

Тепер законодавчий регламент повинні підписати президент Європарламенту та посол головуючої в ЄС Мальти. За планом, це має відбутись у Стразбурзі вже у середу, 17 травня. Якщо підписання документу пройде успішно, він буде оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набере чинності через 20 днів, тобто приблизно 11 червня 2017 року.

Нагадаємо, безвізовий режим України з ЄС надаватиме право власникам українських закордонних біометричних паспортів відвідувати всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також весь шенгенський простір (включно з Норвегією, Ісландією, Ліхтенштейном та Швейцарією, які не входять до складу ЄС) і перебувати на цій території без візи до 90 днів впродовж кожного півріччя з моменту в’їзду. Ще одна обов’язкова вимога для закордонних поїздок без віз – наявність документів, що підтверджують мету поїздки та місце проживання, а також медичного страхування та достатньої суми коштів.

Додамо, подорожувати до Європи без віз можна буде лише з метою туризму, відвідин родини або у справах бізнесу. Ті ж, хто планує влаштуватись в Польщі на роботу, будуть змушені отримувати польську робочу візу. Віза також знадобиться для довгострокового навчання в Польщі або інших країнах ЄС. Закордонні паспорти старого зразка (небіометричні) з дійсними шенгенськими або національними візами можна буде використовувати і надалі.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах