Ryanair змінює тарифікацію та підвищує збір за пріоритетну посадку

13 Грудня 2019
дешеві квитки ryanair до польщі

Популярний в Європі лоукостер Ryanair оголосив про чергову зміну структури тарифів, що стосуватиметься також і дочірніх компаній — польської Buzz і австрійської Laudamotion. Так, перевізник вводить можливість попереднього замовлення харчування під час перельоту, змінює назви та умови тарифів, а також підвищує вартість пріоритетної посадки на свої рейси.

Тарифи лоукостера Ryanair: пріоритетна посадка, багаж

Як йдеться у повідомленні avianews.com, найдешевший тариф Standart перейменували на Value. В межах цього тарифу дозволено перевозити лише одну невеличку сумку, що може поміститись під сидінням (точні габарити - до 40х25х20 см). 

Тариф Plus перейменували на Regular. Він, як і раніше, включає пріоритетну посадку з вибором місця, а також 2 одиниці ручної поклажі (одна мала сумка і один багаж вагою не більше 10 кг). Разом з тим, в межах цього тарифу більше не можна безкоштовно перевозити звичайний зареєстрований багаж вагою до 20 кг. 

купити дешеві квитки ryanair

Щодо тарифу Flexi Plus, то його назву скоротили до Plus. Раніше пасажири, які обирали цей тариф, могли змінити дату вильоту, пройти безкоштовну реєстрацію в аеропорту, швидко пройти контроль через fast track, одними з перших увійти на борт літака, вибрати будь-яке сидіння і взяти зі собою дві ручні поклажі. Відтепер в межах цього тарифу дозволено перевозити лише одну маленьку ручну поклажу і до 20 кг зареєстрованого багажу, а також безкоштовно пройти реєстрацію в аеропорту і вибрати одне зі стандартних місць. 

⇒  Аеропорти Польщі

Зауважимо, що після нововведення вартість квитків в межах тарифів Regular і Plus не так істотно відрізняється від вартості найдешевшого тарифу Value.

Варто додати, що в Ryanair також вирішили надати своїм клієнтам можливість попереднього замовлення харчування під час перельоту, однак в асортимент входить лише кава, чай, вода та снеки. А щодо вартості пріоритетної посадки, то діапазон цін був змінений з 6-12 євро на 6-14 євро.

Зареєстрований багаж і ручна поклажа Ryanair

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року найбільші європейські лоукост-авіакомпанії Ryanair та Wizz Air суттєво змінили свою політику щодо перевезення багажу. Так, раніше в ціну найдешевшого квитка входило перевезення на борту однієї валізки вагою до 10 кг і розміром 55х40х20 см, а також однієї невеличкої сумочки чи рюкзачка розміром 35х20х20 см. Після внесення змін восени 2018 року, найдешевший тариф передбачає перевезення лише маленької ручної поклажі розміром 40х20х25 см.

ryanair ручна поклажа

Якщо ж пасажир хоче подорожувати з двома предметами ручної поклажі (великим і малим), то потрібно додатково придбати послугу пріоритетної посадки. Як пояснили тоді представники авіакомпаній, зміни ініціювали з метою зменшення кількості затримок рейсів - їх спричиняла велика кількість клієнтів з двома одиницями ручної поклажі.

⇒ Читайте також:

Ryanair відкриває два нові рейси з України в Європу

Лоукости до Польщі: напрямки, розклад рейсів та ціни

Ryanair та Wizz Air відкривають нові авіарейси з України до Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах