Столиця Польщі - Варшава

04 Грудня 2015

Багатолика столиця Польщі Варшава манить численних туристів. Найцікавіші пам'ятки, величезні можливості для ведення бізнесу і велика кількість розваг - тут є все, що потрібно для комфортного відпочинку і плідної роботи. Цікаво те, що під час Другої Світової Війни центральна історична частина міста була знищена, але це не завадило владі зібратися з силами та заново відновити столицю, причому в такому вигляді, що будинки не відрізниш від старовинних архітектурних споруд. Звичайно, ретельної реконструкції підлягав так зване Старе місто, а інші райони надані не в їх споконвічної формі. Але все це не заважає величезній кількості туристів насолоджуватися пам'ятками архітектури та мистецтва.

Визначні пам'ятки Варшави - польської столиці. Короткий огляд

Для туристів найбільший інтерес представляє Старе місто (Stare Miasto). Почніть прогулянку з Двірцевої площі, це воістину найкрасивіше місце у Варшаві. Тут знаходиться найбільш відвідуваний музей Польщі - Королівський замок (Zamek Królewski). Прикрашені живописними полотнами стіни, унікальні Скульптурні композиції, прекрасні просторі зали - все тут гармонійно і прекрасно. Постійно проводяться експозиції, семінари, симпозіуми та виставки. Так, Королівський замок - пам'ятник національної культури, місце, яке слід відвідати обов'язково.
     Столиця Польщі - ВаршаваОточена старинними будівлями з яскравими фасадами Ринкова площа (Rynek Starego Miasta) є серцем польської столиці. Для численного числа туристів тут регулярно проводяться різні шоу, вистави та концерти. Торговці навперебій показують свій товар: сувеніри, різні вироби народної творчості, картини, скульптурки, листівки, магніти та багато іншого. Привертає увагу Варшавська сирена (Warszawska Syrenka) - пам'ятник міфічної жінці-русалці, яка є символом міста і навіть зображений на його гербі.

Старе місто, або як його ще називають Старувка, не може не подобатися. Черепичні дахи, вимощені бруківкою вузькі вулички, старовинні костели, цікаві палаци та вузькі будиночки - упевнені, що прогулянка принесе величезну кількість приємних спогадів. З оглядового майданчика видно широку Віслу і новий стадіон. Якщо ви подорожуєте з дітьми, то проїхавши всього кілька зупинок на трамваї, ви потрапите у Варшавський зоопарк, де є на що подивитися і дорослим і малюкам.
Варшавський Барбакан (Warszawski Barbakan) - Солідний, масивний форпост, що служив в якості охоронного пункту. Це один з нечисленних пам'ятників старовини, які збереглися від охоронного комплексу укріплень 16 століття.
 Гордість поляків - Вілянівський палац (Pałac w Wilanowie). Унікальна споруда, слугувала раніше резиденцією королю Яну III Собеського, оточена шикарним парком - це місце вважається одним з найкрасивіших в Польщі.
Для шанувальників великого Шопена надані спеціальні екскурсійні маршрути, в які включені огляди основних визначних пам'яток, пов'язаних з ім'ям композитора. До речі, в різних місцях Варшави, просто на вулицях, встановлені музичні лавочки, на яких приємно не тільки відпочити після прогулянки по місту, але й насолодитися відомими аудіокомпозіціями Фредеріка Шопена.
Краса Варшави багатолика. Навіть якщо в декількох словах описати кожну пам'ятку, то вийде великий роман. Для туристів представлена величезна кількість розваг, екскурсій та інших пізнавальних заходів. Навіть багатогодинні прогулянки по Варшаві не здаються такими нудними, адже тут на кожному кроці туриста чекають нові, незвідані цікаві місця. Відчути всю красу, душевність і багатогранність польської столиці за один день не вийде, тому планую поїздку хоча б на тиждень. Повірте, нудно не буде!

Фото: travel2.com.ua
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах