Супермаркет Бедронка в Корчові закривають на ремонт

03 Листопада 2016
закупи в польщі, бедронка, корчова

Найближчий до кордону супермаркет Бедронка в Польщі буде зачиненим з 7.11.2016 по 20.11.2016 рр. Мова йде про Бедронку в с. Млини біля пункту пропуску Краківець-Корчова. Таку інформацію подано на офіційному сайті торгового центру Korczowa Dolina, у якому і функціонує Biedronka. Пояснюють тимчасове закриття супермаркету проведенням ремонтних робіт для покращення інтер’єру торгівельного залу, а також для підвищення рівня комфорту при здійсненні покупок у супермаркеті. 

Бедронка в Korczowej Dolinie є чи не основним пунктом відвідин для українців, які регулярно їздять на закупи до Польщі. Основний відсоток покупців – ті, хто перетинає кордон з Польщею через митний перехід Краківець-Корчова, адже торговий центр Корчова Доліна, у якому розташована Бедронка, знаходиться лише за 3 кілометри від нього. Ще однією причиною такої популярності цього супермаркету серед українців є можливість оформлення Такс-фрі і повернення суми податку VAT. Та поки супермаркет не працює, переглянути список Бедронок, в яких також повертають Такс-фрі і вибрати ту, яка розташована найзручніше для вас, можна ТУТ. Це дасть вам змогу не пропустити свій шанс ще суттєвіше зекономити на закупах в Польщі.

Після завершення ремонту адміністрація магазину Biedronka сподівається на збільшення потоку клієнтів з України та обіцяє їм ще більше свіжих товарів, демократичних цін, вигідних пропозицій та приємних сюрпризів.

20 листопада 2016 року – така попередня дата відкриття супермаркету. Щоб дізнатися точну дату відкриття оновленої Бедронки, слідкуйте за новинами на нашому сайті. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах