TESCO закриє 9 магазинів в Польщі вже до вересня!

07 Червня 2017
закупи в Польщі

Мережа супермаркетів TESCO добре відома українцям, адже саме в магазинах цієї мережі наші співвітчизники чи не найбільше полюбляють здійснювати закупи. Нещодавно керівництво TESCO оголосило про закриття в Польщі 9 торгових точок компанії, зокрема, йдеться про магазини в містах Білосток, Глогув, Конін, Лодзь, Ополе, Освенцим, Валбжих, Сцинава і Живець.

Причина закриття, яку озвучив для медіа Мартін Бехан, директор TESCO  в Польщі, доволі проста – протягом кількох років дані супермаркети не приносили прибутку, а навпаки, потребували значних капіталовкладень, отож їх утримання надалі визнано нерентабельним, а зекономлені кошти будуть направлені на розвиток інших магазинів TESCO. Закрити 9 супермаркетів у вищеперелічених містах Польщі повинні до 14 вересня. На даний момент, за словами Мартіна Бехана, усі працівники даних супермаркетів повідомлені про майбутні зміни,  їм обіцяють знайти альтернативну комфортну роботу у мережі TESCO в регіоні.

TESCO в Польщі – мережа дуже популярна та доступна. На сьогодні це 429 магазинів, які кожного тижня відвідує більше 5 мільйонів покупців. TESCO співпрацює з більше як 3, 7 тисячами постачальників та працевлаштувало 28 тисяч робітників. Проте, не зважаючи на це, в Польщі рівень продажу товарів в TESCO знижується у порівнянні з іншими країнами Центральної Європи – з 11, 2 млрд. злотих до 10, 8 млрд. злотих за рік.

Однією з причин падіння прибутків мережі супермаркетів TESCO в Польщі  і є утримання нерентабельних торгових точок, саме тому збиткові магазини закриватимуть. В той сам час, керівництво TESCO  надалі вважає ринок Польщі вдалим для ведення бізнесу і не збирається його покидати. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах