Ціни на товари та послуги в Польщі нижчі, ніж в 28 країнах Європи

28 Червня 2017

Купувати товари в Польщі майже вдвічі дешевше, аніж в 28 інших країнах ЄС. Такі дані опублікував Eurostat, порівнявши ціни на різні категорії товарів та послуг в усіх країнах, що входять до складу Європейського Союзу. І якщо середній показник рівня цін в ЄС – 100 пунктів, то в Польщі він – 53.

Як виявилось, з усіх країн-членів ЄС саме в Польщі рекордно низькі ціни на продукти і послуги, які стосуються відпочинку і культури. У цій категорії аудіо- і відеоапаратура, фототехніка, книги, газети, відпочинкові тури , продукти, пов'язані з садом, городом і домашніми тваринами. Суттєво дешевші у порівнянні з іншими країнами Євросоюзу в Польщі і продукти харчування. Алкоголь і цигарки вигідніше, ніж в Польщі можна придбати хіба що в Угорщині чи Болгарії, пише tvn24bis.pl.

За рівнем доступності цін Польща випередила 28 країн ЄС. Середній показник рівня цін в Польщі (53) вдвічі нижчий, ніж у Німеччині (104), Великобританії (121), Данії (139) та втричі нижчий, ніж у Швейцарії (161). Проте є й такі країни, купувати в яких (навіть у порівнянні з Польщею)   дешевше. Це Румунія (52), Болгарія (48), Сербія (49), Боснія (51), Албанія (49) і Македонія (46).

Найдорожчими країнами Європи при аналізі цін на найпопулярніші групи товарів виявились скандинавські країни: Ісландія, Норвегія, Данія і Швейцарія.

Саме через доступні ціни на товари та послуги в Польщі іноземці (в основному німці, українці та чехи) полюбляють робити закупи в цій країні. Радимо вам ознайомитись із можливістями для шопінгу у найпопулярніших польських містах: Перемишлі, Жешуві, Кракові, Любліні, Варшаві та Вроцлаві.

Читайте також:

Недільну торгівлю в Польщі не заборонятимуть?

Рейтинг найбагатших людей Польщі та їх статків

Нерухомість в Польщі. Ціни

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах