Недільну торгівлю в Польщі не заборонятимуть?

07 Червня 2017

Закон про заборону недільної торгівлі в Польщі має все менше шансів бути, врешті-решт,  ухваленим. Польські урядовці, висловлюючись про обмеження торгівлі у неділю,  вже не такі категоричні і наполегливо працюють над альтернативними ідеями. Зокрема, посол партії "Закон і Справедливість" (Prawo i Sprawiedliwość) Адам Абрамович заявив про наміри уряду відмовитись від повної заборони торгівлі, а натомість встановити для бажаючих купувати і продавати в Польщі в неділю чіткі часові рамки, повідомляє tvn24bis.pl.

До прикладу, польським супермаркетам можуть дозволити працювати від ранку і до 13 години. Адам Абрамович називає такий варіант розв’язання спірного питання з недільною торгівлею в Польщі кращим та безпечнішим, до того ж, його завзято підтримує ціла торгівельна галузь. Тільки часове обмеження торгівлі в неділю, а не її сувора заборона, зможе стати компромісним варіантом і дозволить уникнути хаосу та матеріальних збитків – про це говорять сьогодні в польському уряді.

Наразі пропозицію часового обмеження розглядають у Парламентській групі у справах заохочення підприємництва та економічного патріотизму. У випадку, якщо польський уряд підтримає цей варіант, обмежувати години роботи торгівельних мереж та магазинів в Польщі по неділях почнуть вже з 2018 року.

Нагадуємо, раніше польські ЗМІ повідомляли про намір повної заборони урядом недільної торгівлі в Польщі, а також про суворі покарання для порушників – від високих штрафів і аж до позбавлення волі. Не зважаючи на це, більшість поляків ідею заборони торгівлі у неділю таки схвалюють. Детальніше про резонансний законопроект ви можете прочитати ТУТ

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах