Шопінг та супермаркети в Кракові (Kraków) Польща

09 Червня 2016
Шопінг та супермаркети в Кракові (Kraków) Польща

Краків – друге за величиною та кількістю мешканців, а також одне з найстаровинніших, найвідоміших і найбільш відвідуваних міст Польщі. Краків розташований на березі найбільшої ріки Польщі – Вісли,  його населення складає близько 800 тисяч мешканців, а агломерація налічує більш як 1,500000 жителів. В історії Польщі Краків завжди займав особливе місце: до 1795 року він був її адміністративною столицею, а сьогодні, без сумніву, став культурною. Місто, в якому відбувалось багато доленосних для Польщі подій, місто королів та аристократів, архітектурних ансамблів, торгівлі та моди, місто, в якому гармонійно співіснують різні епохи та стилі, різні культури та релігії, місто, яке дивиться на світ вже тисячу років і наповнює вас цією гармонією та непідробним відчуттям щастя.

Краків володіє особливим магнетизмом, сюди приїжджають туристи з усього світу, з кожним роком їх стає все більше. Це зумовлено, не в останню чергу, можливістю зручного доїзду до міста. У Кракові діє один з найбільших залізничних вузлів Польщі, що забезпечує сполучення з усіма важливими адміністративними та туристичними осередками Польщі та Європи. Окрім потужної залізниці, Краків може похвалитись сучасним аеропортом, авіарейси якого спрямовані в різні кутки світу, а також добре налагодженою системою маршрутів автобусних перевезень, які охоплюють більшість країн Європи, в тому числі багато міст України. 

Krakow, Краків - найбільш відвідуване туристами містоwww.krakow.pl

Краків – місто старовинне, але повне життя – щороку сюди на навчання приїжджають тисячі студентів, особливою пошаною користується Ягелонський університет, найстаріший університет Польщі та один з впливових світових осередків науки. Молодь у цьому місті весело проводить час. У Кракові відбуваються різноманітні фестивалі: музичні, гастрономічні, мистецькі, з яких найбільш відомими є Фестиваль єврейської культури, Краківський кінофестиваль, Міжнародний фестиваль вуличних театрів, Фестиваль музики Sacrum Profanum, Літній джазовий фестиваль, Фестиваль пирогів та навіть Міжнародний фестиваль супу. Нагадуємо, що цього року Краків прийматиме Світові Дні Молоді. Аквапарк, ігрові центри, екскурсії, всі види активного та екстремального відпочинку, нестандартні музеї, кінотеатри, численні ресторани, паби, клуби – в Кракові є чим зайнятись незалежно від погоди, пори року чи дня тижня. 

Краків є одним з бізнес-центрів Польщі, тут розташовані офіси великих польських фірм, діють представництва міжнародних компаній, що інвестують в місто та фінансують цікаві проекти його розвитку та покращення інфраструктури. 

Краків – місто старовинне, але повне життяhdrcreme.com

У Краків їдуть не тільки поціновувачі архітектури, а й поціновувачі моди та краси. Це місто – просто скарбниця для шопоголіка. Зважаючи на кількість та розміри торгових центрів, галерей, гіпермаркетів, аутлетів, магазинів, шопінг в Кракові може стати наймасштабнішим з коли-небудь здійснюваних вами і зайняти не один день. На шопінг до Кракова, особливо в період знижок, з’їжджаються люди з сусідніх міст та країн. Українці теж полюбляють шопінг в Кракові, в основному за широкий вибір торгових центрів та супермаркетів,а також товарів, які вони пропонують, доступні ціни та вигідні акції, комфортні умови здійснення закупів та європейську якість куплених товарів. 

Торгові центри та супермаркети Кракова

Місто, в якому вже 1000 років процвітає торгівля, добре знається на потребах споживачів. Тому не сумнівайтесь, що в торгових центрах та супермаркетах Кракова знайдете все необхідне для вашого дому, холодильника та гардеробу, а також багато іншого, що приємно здивує вас.  

Торгові центри Кракова

Краків IKEA (IKEA Kraków)

IKEA Krakow, ІКЕА Краківwww.rembor.com.pl

IKEA – торгівельна  мережа меблів та товарів для дому світового рівня. 328 магазинів IKEA працюють в 28 країнах і користуються там шаленою популярністю. Бізнес-ідея IKEA полягає в тому, щоб запропонувати широкий спектр добре продуманих і функціональних товарів для облаштування будинку за максимально низькими цінами, щоб кожен міг собі їх дозволити і, таким чином, внести в свій дім оригінальність і комфорт та поліпшити якість повсякденного життя.

В IKEA в Кракові ви зможете вибрати меблі та обладнання, створені в результаті нестандартного погляду на, здавалося б, звичайні речі. Тут втілено безліч креативних дизайнерських рішень, оригінальних форм та кольорів, застосовано нові підходи у сфері функціональності та практичності для максимального комфорту не тільки при безпосередньому використанні, а й при транспортуванні та встановленні товарів. До того ж, товари IKEA в Кракові ще й доступні. Їх ціна, і, що найважливіше, якість, є тим, про що схвально відгукуються безліч задоволених клієнтів, і не розчарує вас. В асортименті IKEA в Кракові – всі можливі варіанти меблів для дому, саду, городу, обладнання для кухні, ванної кімнати, освітлення, текстиль, посуд, предмети інтер’єру, і все це стильне, сучасне і практичне. Особливо оригінальні варіанти дизайну меблів та інших елементів оформлення IKEA пропонує для дитячих кімнат. Після здійснення закупів, IKEA в Кракові пропонує відвідувачам скуштувати смачну їжу, зокрема страви шведської кухні, в її закладах харчування. 

Адреса та години роботи IKEA в Кракові:

 • ul. Josepha Conrada 66

пн.- сб.: 9.00-21.00 нд.: 10.00-20.00

Галерея Kazimierz (Galeria Kazimierz) в Кракові

Галерея Kazimierzm в Кракові, Galeria Kazimierz Krakow
www.inyourpocket.com

Галерея Kazimierz (Galeria Kazimierz) в Кракові позиціонує себе як серце моди міста. Пропозиція 150 магазинів галереї справді складається з стильного одягу, взуття та аксесуарів найкращих та найвідоміших торгових марок Польщі та Європи, а також включає в себе товари для здоров’я та краси, спорту, дизайну, дитячі товари, біжутерію, книги та подарунки, електроніку. Галерея обладнана паркінгом на 1500 місць. Безкоштовне паркування можливе протягом двох годин на добу, перша оплачувана година коштуватиме 2 злотих, кожна наступна – 4 злотих. У суботу та неділю паркінг безкоштовний. Відпочити після закупів або набратися сил перед ними можна у закладах харчування галереї Kazimierz, таких як KFC, McDonalds, Pizza Hut та ін., а також кав’ярнях, цукернях та різноманітних кафе.   
Адреса та години роботи галереї Kazimierz в Кракові:

 • ul. Podgórska 34

пн.-сб.: 10.00-22.00 нд.: 10.00-20.00

Галерея Бонарка (Bonarka City Center) в Кракові

Bonarka city center, Bonarka Krakow, Бонарка Краківmaxwent.com.pl

Галерея Бонарка (Bonarka) в Кракові входить в список найбільших торгових центрів Європи. У Бонарці на вас чекають більш ніж 270 магазинів, асортимент яких задовольнить всі потреби вашої сім’ї. Тут діють також гіпермаркети Auchan та Leroy Merlin.

У Бонарку в Кракові ви не зможете зазирнути на 5 хвилин, атмосфера цього місця і його масштабність затримує надовго, тому перед тими, хто зголоднів чи хоче перепочити, стоїть вибір серед більше як 30 комфортних ресторанів, кафе та кав’ярень, а також є можливість відвідати вражаючих розмірів Cinema City.

Відвідуючи галерею Бонарка в Кракові, можна не турбуватись про своє авто, йому завжди знайдеться місце серед 3200, відведених для клієнтів галереї, безкоштовних місць паркінгу. 
Адреса та години роботи галереї Bonarka в Кракові:

 • ul. Kamieńskiego 11

Торговий центр 

пн.- нд.: 10:00 - 21:00

 • Auchan

пн.-сб.: 8.00-22.00 нд.: 9.00-22.00 

 • Leroy Merlin

пн.-сб.: 7.00-21.30 нд.: 9.00-21.30

Галерея  Bronowice в Кракові

Галерея Bronowice в Кракові, Galeria Bronowicekrakow.pl

Галерея  Bronowice в Кракові – це новий сучасний торговий комплекс, що стрімко розвивається і пропонує своїм клієнтам якісний та комфортний шопінг та приємне проведення часу для людей, різних за віком, смаками та вподобаннями. Особливу увагу в галереї  Bronowice в Кракові приділено розвагам для дітей, тому це місце – прекрасна ідея для сімейного шопінгу. Кінотеатр, розважальні центри для дітей, серед яких популярністю користується Eat&Play, в якому діти можуть гратися і веселитися, поки їх батьки спокійно обідають, скейт-парк, багато закладів харчування, і навіть, що зовсім не типово для галерей, бібліотека. Одяг, взуття, косметику, товари для дому, електроніку – все це і багато іншого за доступними цінами ви знайдете в галереї  Bronowice в Кракові. Продовольчі та побутові товари можна купити у гіпермаркеті Auchan. До плюсів шопінгу в галереї  Bronowice в Кракові можна віднести також безкоштовний паркінг на 2400 місць для власників авто та  зручний доїзд громадським транспортом, серед якого і безкоштовний автобус.  
Адреса та години роботи галереї  Bronowice в Кракові:

 • Галерея

пн.- сб.: 9.00-21.00 нд.: 10.00-21.00

 • Auchan

пн.- сб.: 8.00-22.00 нд.: 9.00-22.00

Галерея Krakowska (Galeria Krakowska)

Галерея Krakowska, Galeria Krakowskawarszawa.naszemiasto.pl

Галерея Krakowska знаходиться в центрі міста та добре сполучена з іншими його районами, аеропортом, автобусним та залізничним вокзалами Кракова, тому є основним місцем закупів переважної більшості туристів, що постійно спонукає адміністрацію торгового центру збільшувати та урізноманітнювати кількість асортименту та магазинів, що його пропонують. На сьогодні, на трьох поверхах галереї Krakowska розміщено 270 магазинів відомих світових, європейських та польських брендів одягу, взуття, білизни, аксесуарів, товарів для краси та здоров’я, спорту, магазини пропонують великий вибір серед різних виробників та цінових категорій. Гарно провести час в галереї Krakowska можна не тільки за шопінгом, тут діють ресторани, заклади фаст-фуду, кав'ярні, цукерні, де ви зможете перепочити та насолодитися смачним обідом чи запашною кавою. Сфера послуг та сервіс в галереї Krakowska на найвищому рівні, особливо тут піклуються про комфорт для людей з обмеженими можливостями та матерів з дітьми. Перша година паркінгу – безкоштовна. Друга коштує 2 злотих, кожна наступна – 4 злотих. 
Адреса та години роботи галереї  Krakowska

 • ul. Pawia 5

пн.-сб.: 9.00-22.00 нд.: 10.00-21.00

Супермаркети Кракова 

Супермаркет Бедронка (Biedronka) в Кракові

Супермаркет Бедронка в Кракові, Biedronka Krakow

www.krakbet.pl

Бедронка в Кракові – найкраще представлена мережа супермаркетів у місті. Магазини Бедронка в Кракові знаходяться як поблизу центрів міської комунікації, туристичних об’єктів, так і у віддалених від центру частинах міста. Асортимент, що пропонує Бедронка (Biedronka) в Кракові, постійно розширюється, з’являються нові категорії товарів, продукти різних виробників, деякі з яких доступні тільки в цій мережі. У супермаркетах Бедронка (Biedronka) в Кракові вигідно купувати продукцію власних торгових марок мережі, тут за привабливими цінами можна придбати товари польських виробників, що за якістю не поступаються відомим європейським брендам. Часті сезонні та тематичні розпродажі заохочують клієнтів робити закупи в Польщі саме в цьому супермаркеті. 
Адреси та години роботи супермаркетів Бедронка (Biedronka) в Кракові:

 • ul.Stanisława Worcella 6 

пн.-пт.: 7.00 - 22.00 сб.: 7.00 - 22.00 нд.: 9.00 - 21.00

 • ul.Pawia 5 

пн.-пт.: 6.15 - 22.00 сб.: 6.15 - 22.00 нд.: 6.15 - 22.00

 • ul.Joselewicza 28 

пн.-пт.: 7.00 - 23.00 сб.:7.00 - 23.00 нд.: 9.00 - 23.30

Повний перелік супермаркетів Бедронка в Кракові можна переглянути тут.


Супермаркет Lidl Краків

Супермаркет Лідл Краків, Lidl Krakowwww.meritum-instal.pl

Супермаркети Лідл в Кракові теж не менш популярні серед місцевих і туристів. Тут купують м’ясні та молочні продукти, напої, солодощі, побутову хімію. Пропозиція супермаркетів Lidl в Кракові включає в себе також одяг, іграшки, побутову техніку та товари для дому. 

Адреси та години роботи супермаркетів Lidl в Кракові:

 • ul. Kocmyrzowska 2 b

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul. Stanislawy Wysockiej 1

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • os. J.Strusia 21

пн.-сб.: 7.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • os. Piastów 63

пн.-сб.: 7.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul. Węglarska 4

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul.Siewna 17

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul. Cwiklinskiej 1

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul. Wielicka 67

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul. Witosa 4

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul. Pachonskiego 5B

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

 • ul. Cechowa 2

пн.-сб.: 8.00-21.00 нд.: 9.00-19.00

Супермаркет Tesco в Кракові

Tesco Krakow, Теско Краківrozkladpl.cba.pl

Торгові площі та асортимент товарів в супермаркетах Tesco в Кракові вражають своїм масштабом. Шопінг в Tesco Кракова  комфортний: хороше розташування магазинів, просторі торгівельні зали, наявність паркінгів та  закладів харчування, зручні години роботи, деякі магазини працюють цілодобово. Українці купують в Tesco овочі та фрукти, бакалію, консервацію, напівфабрикати, м’ясо та рибу різних видів та способів приготування, а також одяг, часто власної торгової марки Tesco F&F, товари для краси та здоров’я, спорту, господарські товари.  
Адреси та години роботи супермаркетів Tesco в Кракові:

 • ul. Dobrego Pasterza 67

пн.-нд.: 6.00-24.00

 • ul. Wybickiego 10

пн.-нд.: 6.00-24.00

 • os. Teatralne 10

пн.-нд.: 6.00-24.00

 • ul. Kapelanka 54

пн.-нд.: 00.00-24.00

 • ul. Teligi 24

пн.-сб.: 7.00-23.00 нд.: 9.00-21.00

 • ul. Wielicka 259

пн.-нд.: 00.00-24.00

Супермаркет Carrefour Краків

Супермаркет Carrefour Краків

www.krakowlife.pl

На території Польщі діє близько 800 магазинів мережі Carrefour в різних форматах. Безпосередньо в Кракові розташовані п’ять, один з яких – гіпермаркет. Супермаркети Carrefour в Кракові пропонують великий вибір продуктів харчування і промислових товарів, враховуючи потреби польських та іноземних клієнтів. Всі продукти, доступні в Carrefour, високої якості і безпечні для споживачів. Магазини Carrefour в Кракові пропонують також доступні ціни, вигідні пропозиції та хороший рівень обслуговування.  
Адреси та години роботи супермаркетів Carrefour в Кракові:

 • ul.Pawia 5

пн.-пт.: 9.00-22.00 сб.: 7.00-22.30 нд.: 8.00-21.30

 • ul. M.Medweckiego 2

пн.-сб.: 8.00-22.00 нд.: 9.00-21.00

 • ul. Zakopiańska 62

пн.-сб.: 8.00-23.00 нд.: 9.00-21.00

 • ul.Pokoju 44

пн.-сб.  8.00-22.00 нд.: 9.00-21.00

 • ul.Witosa 7

пн.-сб.: 8.00-22.00 нд.: 9.00-21.00

Супермаркет Kaufland в Кракові

Супермаркет Kaufland Krakow
www.dlahandlu.pl

Супермаркети Kaufland в Кракові приваблюють споживачів гарантією якості своєї продукції та щоденними спеціальними акційними пропозиціями на певні категорії товарів. Ціни в супермаркетах Kaufland в Кракові не надто високі. Окрім продуктових товарів, тут можна придбати електроніку, текстиль, посуд, дитячі товари та багато інших необхідних речей. Здійснюючи закупи в Польщі у супермаркетах мережі Kaufland в Кракові, ви отримаєте комфортні умови шопінгу в чистих і просторих залах, доступні ціни, різноманіття асортименту та гарантовану якість придбаних товарів. 
Адреси та години роботи супермаркетів Kaufland в Кракові:

 • ul. Norymberska 1

пн.-сб.: 7.00-22.00 нд.: 8.00-22.00

 • ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 14

пн.-сб.: 7.00-22.00 нд.: 8.00-22.00

 • ul. Bratysławska 4

пн.-нд. 7.00-22.00

 • os. Kombatantów 16a

пн.-сб.: 7.00-22.00 нд.: 8.00-22.00

Суконні ряди Краків

У Кракові є не тільки новомодні торгові центри, це місто може похизуватись одним з найстаріших ринків Європи. Ринок “Суконні ряди” в Кракові заснований в 13 ст. як площа для продажу сукна (звідси і назва). Відвідати це місце, що розташоване на площі Ринок Старого Міста, варто як для шопінгу, так і для культурного ознайомлення. Тут ви знайдете витвори народних умільців, сувеніри, етнічний одяг, ювелірні вироби, картини, листівки, вироби з дерева та безліч інших цікавих речей, що допоможуть краще познайомитись з культурою Польщі і Кракова зокрема. На другому поверсі розташований Національний музей Кракова. 
Працюють Суконні ряди або Сукенніци в Кракові в усі дні окрім понеділка з 10.00 до 18.00.  

Як доїхати до Кракова

Доїхати до Кракова можна кількома шляхами:

 • Літаком (Львів-Краків)
 • Прямим автобусом (Львів-Краків)
 • Автобусом з пересадками (Львів-Шегині, Медика-Перемишль, потяг або автобус Перемишль-Краків)
 • Потягом зі Львова
 • Власним автомобілем (незабаром зробити це можна буде польською новою автомагістраллю А4, яка простягається із заходу на схід Польщі (Вроцлав-Ополе-Катовіце-Краків-Корчова) і переходить в українську дорогу М10. На сьогодні незавершеною є ділянка, протяжністю менше 50 кілометрів неподалік українського кордону, тому зовсім скоро в Краків та інші міста Польщі можна буде доїхати швидше і комфортніше. 

Аеропорт Краків-Баліце

Аеропорт Краків-Баліце, Lotnisko Kraków-Balicewww.wiadomosci24.pl

Поблизу Кракова, 11 кілометрів на захід розташований найбільший регіональний аеропорт в Польщі Краків-Баліце, патроном якого є Іван-Павло ІІ. Територія аеропорту в Кракові – 310 гектарів, він вважається середнім за розміром. Заснований 50 років тому, аеропорт Краків-Баліце зараз переживає закінчення першого етапу наймасштабнішого в своїй історії інвестиційного проекту реконструкції, метою якого є внести в цей аеропорт якомога більше найсучасніших технологій та зробити його максимально комфортним для усіх пасажирів, а також збільшити пропускну здатність до 6.5 млн пасажирів в рік. 

Інфраструктура аеропорту в Кракові добре розвинута: діють 2 пасажирські – міжнародний та місцевий, а також вантажний термінали, камери схову, інформаційні пункти, пункти обміну валют, банкомати, бістро, кав’ярні, магазини Duty-free, де можна придбати товари без мита, безкоштовний WI-FI. Аеропорт Краків-Баліце добре пристосований для потреб неповносправних пасажирів. Також він пропонує декілька видів паркінгу, послуги таксі та служби оренди авто, має автобусне сполучення з центром міста.  

Польоти з аеропорту Краків-Баліце здійснюються такими авіакомпаніями, як British Airways, LOT, Eurowings, RyanAir та ін. Серед міжнародних напрямків популярністю користуються Мадрид, Париж, Хельсінкі, Мальта та багато інших.

На сайті http://www.krakowairport.pl/pl/ аеропорту Краків-Баліце ви зможете знайти інформацію про графік злетів та посадок літаків, карту доступних авіасполучень, розклад авіарейсів та іншу важливу інформацію.  
Адреса міжнародного аеропорту ім. Івана-Павла ІІ Краків-Баліце:

 • ul. Kpt. M. Medweckiego 1

32-083 Balice

Вокзали Кракова

Залізничний вокзал Краків PKP

Залізничний вокзал Краків PK, Krakow Glownyimpressivephotos.deviantart.com

Головний залізничний вокзал Кракова (Kraków Główny) – перший підземний залізничний вокзал в Польщі і один з найсучасніших вузлів залізничної комунікації країни. Інтегрує сполучення міжміські, міжнародні та маршрут міського підземний трамвая. Неподалік – автовокзал та зупинка міських автобусів. У сучасному приміщенні Головного залізничного вокзалу Кракова, пасажири можуть скористатися широким спектром послуг. Тут розташовані не тільки квиткові каси, центри обслуговування клієнтів та інформаційні пункти, але також ресторани і кафе. В комерційній частині станції  ви можете зробити закупи. Свої магазини відкрили тут WARS, Бедронка, Ів Роше та інші. Неподалік – галерея Краківська. На території Головного залізничного вокзалу Кракова пасажирам відкритий доступ до безкоштовної Wi-Fi мережі. Сам вокзал сповна адаптований до потреб людей з обмеженими можливостями.

Найпопулярніші міжнародні сполучення Головного залізничного вокзалу Кракова:

 • Краків-Берлін
 • Краків-Прага
 • Краків-Будапешт
 • Краків-Відень 

Найпопулярніші міжміські сполучення Головного залізничного вокзалу Кракова:

 • Краків-Катовіце
 • Краків-Вроцлав
 • Краків-Варшава

Адреса та контакти Головного залізничного вокзалу Кракова:

 • ul. Pawia 5a

тел. (+48 12) 393 12 34

Автовокзал Краків (PKS Kraków)

Автовокзал Краків, PKS Krakówwww.mda.malopolska.pl

Автовокзал Кракова знаходиться одразу поруч з Головним залізничним вокзалом, в самому центрі міста. Сучасна дворівнева будівля – осередок автобусних сполучень Кракова з іншими містами Польщі та Європи – з 32 платформ починаються майже 500 маршрутів, що здійснюються як державними, так і приватними перевізниками.  Квиток на автобус краще купувати в касі, проте є можливість купити його безпосередньо у водія. Квиткові каси працюють без вихідних з 7.00 до 19.45. Автовокзал в Кракові має безліч додаткових зручностей для мандрівників. З 6:00 - 22:00  очікувати свою поїздку Ви можете в головному залі очікування, де розташовані також квиткові каси, інформаційні та гастрономічні пункти, туалети, доступ до Wi-Fi і навіть ігровий куток для малюків. У нічні години, пасажири автовокзалу в Кракові мають доступ до меншого залу очікування  з цілодобовими туалетами . Переміщення по вокзалу продумане і для людей з обмеженими можливостями, для яких створено ліфти, пандуси та додаткові пристосування.

Найпопулярніші міжнародні сполучення автовокзалу Кракова:

 • Краків-Київ
 • Краків-Париж
 • Краків-Люксембург
 • Краків-Лондон

Найпопулярніші міжміські маршрути автовокзалу Кракова:

 • Краків-Варшава
 • Краків-Вроцлав
 • Краків-Катовіце

Адреса та контакти автовокзалу Кракова:

 • ul. Bosacka 18

тел. +48 703 403 340

Громадський транспорт в Кракові MPK

Основним громадським транспортом Кракова є таксі, автобуси та трамваї. 23 денні і 3 нічні трамвайні маршрути, швидкісні трамваї підвищеного комфорту,  120 автобусних ліній по місту і в агломерацію, 11 нічних автобусних міських маршрутів та 4 нічні автобусні маршрути в агломерацію – все це до ваших послуг у місті Краків. Трамвайні зупинки обладнані елекронними табло, на яких вказано маршрути трамваїв, що прибувають на зупинку, і графік їх прибуття. На зупинках міських автобусів можна ознайомитись із розкладом і періодичністю їх руху на будні та вихідні дні. Детальні схеми проїзду, на яких відзначені усі зупинки, розташовані в салонах трамваїв та автобусів Кракова. Скориставшись сервісом: http://krakow.jakdojade.pl/ та ввівши свій планований маршрут, можна дізнатись про оптимальні варіанти громадського транспорту Кракова, якими слід скористатись.

Для зручності та економії, квитки на громадський транспорт міста Кракова (Sfera I)  є різного терміну дії, що окреслює їх ціну. Квиток на 1 проїзд в автобусі Кракова коштує 3.80 злотих. Проїзд нічним транспортом коштує вдвічі дорожче. Квиток, що дає право на 2 поїздки – 7.20 злотих, на 20 хв. – 2.80 зл., на 60 хв. – 5 злотих, добовий проїзний квиток на громадський транспорт Кракова коштує 15 злотих, квиток на 2 доби – 24 зл., на 7 днів – 48 злотих, місячний квиток на денні і нічні поїздки автобусами та трамваями Кракова обходиться у 94 злотих.  Виїжджаючи з міста Краків на терени його агломерації (Sfera II), потрібно мати спеціальні агломераційні квитки (Aglomeracja krakowska), ціни на які трохи вищі. З актуальними різновидами квитків і цінами на них можна ознайомитись на сайті: MPK Кракова http://www.mpk.krakow.pl/. Розрахуйте час свого перебування в місті та оберіть оптимальний для себе варіант. 

Готелі та хостели Кракова

Так як Краків – туристичний центр Польщі, пропозиція на ринку оренди житла багата та різноманітна. Ціни на ночівлю варіюються залежно від стандарту об'єкта і відстані від центру. Найдешевшим варіантом буде зупинитися в хостелі. Місце в номері на 8-12 осіб коштує від 40 злотих, на 5-трохи дорожче 45-50 злотих, номер на двох з вигодами коштуватиме від 150 злотих. Багато хостелів, апартаментів та готелів Кракова розташовані в межах або неподалік Старого Міста. Подобова оренда сучасної квартири в межах центру Кракова обійдеться вам в суму від 170 злотих. Ціни на номери в готелях Кракова коливаються залежно від рівня готелю, його розташування та кількості пропонованих послуг. Номер в готелі з 5 зірками в історичному центрі вартує від 750 до 1200 злотих, в готелі з трьома зірками можна знайти варіант за 450 злотих за номер. Не в центральних районах, двомісний номер в готелі Кракова можна орендувати за 300 злотих.

Що подивитись в Кракові?

Що подивитись в Краковіduze-podroze.pl

Щоб оцінити всю красу Кракова, потрібно відвідати його не один раз. Проте навіть за короткий період оглядин міста можна отримати безліч незабутніх вражень та позитивних емоцій. Знайомство з Краковом слід починати з його Старого Міста, яке належить до спадщини Юнеско і містить близько 1200 цінних архітектурних, історичних та культурних пам’яток. Ця частина міста залишається незмінною вже багато віків. Варто відвідати Краківський ринок та старовинні Сукенніци.

Красивий Королівський шлях від Флоріанських воріт до Вавеля захопить багатством архітектури і могутністю та величчю вікових споруд.  Не менш цікавим є Єврейський місто – сьогодні район Казімєж (Kazimierz), із численними синагогами і пам'ятками. На головній площі Кракова знаходиться Маріацький собор – овіяна легендами готична будівля 13 століття, яка на сьогодні є одною з найважливіших діючих церков Кракова.

Трохи далі від центру знаходиться  курган Костюшка, з вершини якого в ясні дні відкривається чудовий вид на місто.
Перлиною Кракова, пунктом, який просто зобов’язаний відвідати кожен турист, є Вавель – замковий комплекс на пагорбі над Віслою, що включає в себе собор (сьогодні місце спочивання найшанованіших осіб Польщі) та колишню резиденцію королів.

Популярними серед туристів є також Соляні копальні Кракова, що розпочали свою роботу ще у 12 ст.

Бульвари коло Вісли – ще одне популярне місце, прогулюючись тут, можна покататися на річкових теплоходах, на другому поверсі деяких з них діють кафе. 

Естетичне задоволення від споглядання міста можна поєднати з гастрономічним. Краківські вулички пропонують безліч варіантів польського перекусу, а гостинні заклади харчування, де ви можете спробувати страви польської кухні різних віків, а також італійську, французьку, середземноморську та інші кухні, затишні кав'ярні, цукерні та паби, завжди раді бачити вас в якості своїх відвідувачів. 

З якою метою ви б не відвідували Краків, він виправдає ваші сподівання і перевершить їх. Здійснюючи шопінг в Кракові, ви привезете додому не тільки нові речі, а й нові враження та емоції, які гарантовано будуть позитивними. 

 

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах