В Польщі судитимуть за хабарництво у відомих супермаркетах

12 Січня 2017
корупція в польщі

У вроцлавському окружному суді розпочався процес проти 25 осіб, звинувачених в корупції у декількох відомих торгових мережах Польщі. Серед обвинувачених є ті, хто давав хабарі, а також ті, хто їх приймав. Звинувачені, зокрема, отримували додаткові гроші від представників фірм, продукти яких виставляли на продаж в торговій мережі на особливих, вигідних умовах. Йдеться про додаткову рекламу таких продуктів або ж виставлення їх на особливо привабливих місцях на полицях магазинів, передає tvn24bis.pl

Підсудних звинувачують у недобросовісній конкуренції, а саме в ігноруванні пропозицій інших фірм, незалежно від якості самої пропозиції. За такі послуги відповідним особам платили хабарі на суму від кількох тисяч до кількох сотень тисяч злотих. Дехто у вигляді "подяки" отримував дорогі авто.

Одним із обвинувачених є Павел С., який виконував функцію купця в одному з польських супермаркетів. Прокуратура звинувачує його в прийнятті матеріальної вигоди у вигляді товарних купонів та готівки на суму щонайменше 4,1 млн злотих. С. отримав хабар за винесення вигідного для кількадесят фірм рішення, які пропонували свої продукти цій торговій мережі. Висунуті проти нього звинувачення С. відкинув, але водночас визнав, що "деякі з представлених в обвинувальному акті фактів справді мали місце".

Він пояснив, що будь-які рішення, що стосувались постачальників, він приймав лише після консультації і письмової згоди начальства.

"Я ніколи не вимагав жодної винагороди. Не було таких пропозицій чи прохань. Якщо постачальники передавали якісь суми, то це було лише подякою за те, що я діяв в їхніх інтересах, а також в інтересах фірми Kaufland, яка мене винагороджувала за дуже добрі результати роботи", - запевнив Павел С.

Він також додав, що якщо і отримував будь-які суми, то вони були значно нижчими, ніж це зазначено в обвинувальному акті.

Уповноважені представники торгових мереж виступають в процесі на стороні звинувачення. А самим обвинуваченим загрожує до п'яти років ув'язнення.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах