В Польщі відкриють найглибший басейн у світі

08 Липня 2019
найглибший басейн у світі в Польщі

Спорт та індустрія розваг посідають в Польщі далеко не останнє місце: щороку як держава, так і приватні підприємства витрачають мільйони доларів на створення нових спортивних майданчиків, парків розваг та спортклубів. Власне, на сьогодні в Польщі вже так багато різноманітних парків з атракціонами та спортивними майданчиками для ігор, що туристи можуть сміливо вирушати в цілі тури Польщею виключно по парках розваг - такі собі “мандрівки розвагами Польщі”. 

Знайдеться тут багато цікавих атракцій і для дорослих, і для малечі. Наприклад, відома Енерджиляндія поблизу Кракова чи Парк мініатюр Inwałd Park.

А тепер Польща намірилася побити світовий рекорд - і збудувати найглибший у світі басейн. То коли саме можна в ньому можна буде поплавати та де саме він розташується?

   ⇒ Читайте також: Відпочити та оздоровитися: топ-10 термальних басейнів у Польщі

Найглибший басейн у світі почали будувати в Польщі

Роботи із будівництва найглибший басейну у світі вже йдуть повним ходом. Басейн буде знаходитися в місті Мщонув (Mszczonów) Мазовецького воєводства.

басейн в Польщі

Будівництво найглибшого у світі басейну в Мщонуві

Deepspot - саме так називатиметься найглибший басейн світу - матиме 45 метрів у глибину, а щоб наповнити його знадобиться цілих 8 тисяч кубічних метрів води, що еквівалентно приблизно 27 олімпійським басейнам.

Об'єкт планує побити рекорд басейну Y-40 Deep Joy в італійському містечку Монтегротто-Терме, який до цих пір володів титулом найглибшого басейну.

Дно басейну буде не рівномірним - лише в одному місці буде впадина на 45 метрів, тож займатися плаванням тут зможуть не тільки професійні дайвери, а й аматори.

Найглибший басейн у світі

Так виглядатиме найглибший басейн у світі (проект)

Крім глибинних печер, тут будуть місця, де водолази зможуть практикувати рух у нестандартних просторах. А для тих, хто не наважується на настільки глибоке занурення, буде створений спеціальний засклений підводний тунель, звідки можна буде поспостерігати за дайверами та відчути себе справжнім Нептуном у підводній лодці.

Найглибший басейн у світі

Всередині басейну буде засклений підводний тунель

Deepspot обіцяють відкрити вже до кінця цього року, а за ходом будівництва басейну можна спостерігати на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, цього року у Варшаві запрацює унікальний парк розваг "TEPfactor", аналогів якому в світі майже немає.

⇒ Читайте також:

Відпочити та оздоровитися: топ-10 термальних басейнів у Польщі

Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

Топ-10 кращих морських курортів Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах