Варшавський зоопарк

12 Січня 2016

У столиці Польщі не тільки численні туристи, а й місцеві жителі можуть знайти безліч неповторних пам'яток. У нашій статті ми поговоримо про таке оригінальне і цікаве проведення часу, як похід до Варшавського зоопарку.

Варшавський зоопарк являє собою зоологічний сад, розташований у столиці Польщі. Його відкриття відбулося ще в 1928 році та з тих пір площа зоопарку збільшилася більш, ніж в три рази (з 12 до 40 гектарів). Крім того, Варшавський зоопарк вважається членом Європейської асоціації зоологічних садів поряд з іще десятьма польськими зоопарками. Особливістю даного зоологічного саду є той факт, що тут присутні деякі види тварин, яких ви не зустрінете в жодному іншому зоопарку Польщі. Мова йде про газелей, мурахоїдів, гепардів та інших тварин.

Чим цікавий зоопарк у Варшаві?

На вході до зоопарку вас зустріне величезний кумедний бегемот, який живе тут уже довгі роки. Після цього відвідувачам хочеться скоріше побачити все, що є в зоопарку, однак це потребуватиме чималої кількості часу, адже, як ми вже згадували, територія Варшавського зоопарку становить близько 40 гектарів. Вас вразить широке розмаїття рептилій і зграї незвичайних рожевих фламінго.
Зверніть увагу, що в зоопарку Варшави ретельно піклуються про тварин. Цікавим моментом є практика так званого «усиновлення». Це означає, що кожен житель Варшави може взятий під опіку одну з тварин, сплачуючи витрати на її харчування та утримання.

Особливості Варшавського зоопарку

У даному зоопарку ви не тільки зустрінете величезну кількість видів екзотичних тварин, але й зможете насолодитися чистим повітрям, а також декількома гектарами розкішних парків з незвичайною рослинністю. Перебуваючи в оточенні красивої зелені, ви зможете поспостерігати за барвистими азіатськими птахами, які будуть кружляти над вашими головами, і послухати їхній прекрасний спів. Ефект релаксації допоможе доповнити казковий шум водоспаду.
Особливу увагу рекомендуємо приділити найстарішій будівлі Варшавського зоопарку - так званому «Дому під дахом». Дану будову було зведено ще в 1928 році та використовувалася вона в якості ясел для зебр і верблюдів. У наші дні дерев'яна будівля піддалася ретельній реставрації та активно використовується для проведення літніх науково-популярних виставок.

Цікаві місця у Варшавському зоопарку

«Казковий зоопарк» вважається улюбленим місцем відпочинку дітей і дорослих. Малюки зможуть тут зустрітися і погратись на дитячому майданчику зі своїми улюбленими тваринами, які добре знайомі їм по казках. Їм також надається унікальна можливість погодувати тварин під наглядом співробітників зоопарку. У цей час дорослі можуть прогулятися або просто відпочити на лавці за читанням цікавої книги або газети.

Серпентарій Варшавського зоопарку включає в себе 50 видів плазунів, до яких відносяться різноманітні черепахи, отруйні змії, варани та крокодили.

Графік роботи та ціни зоопарк Варшава

Варшавський зоопарк

Фото: lifeinpoland.in

Варшавський зоопарк працює щодня з 09:00 до 19:00. За годину до закриття зоопарку закриваються його каси. Вартість дорослого квитка становить 14 злотих, дитячого - 8 злотих. Як виняток, пенсіонери можуть відвідувати зоопарк в кожний перший вівторок місяця безкоштовно.

Якщо ви любите природу і все, що з нею пов'язано, а також хочете цікаво і з користю провести час на свіжому повітрі, похід у Варшавський зоопарк стане чудовим рішенням. Ви отримаєте море емоцій та незабутніх вражень.

Фото:mojasielanka.blogspot.com
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах