Велотуризм в Польщі

08 Лютого 2016

Усі знають, що їзда на велосипеді – дуже популярний та корисний вид спорту, а якщо ще й пізнавати туристам нові околиці на велосипеді, це вдвічі ефективніше та приємніше. Велотуризм в Польщі дуже розвинений, кататися можна практично всюди: в мальовничих національних парках, вулицями великих міст, біля озер, моря та річок. Найбільші любителі екстриму навіть катаються крутими гірськими дорогами.

Де ж саме у Польщі можна вибрати найкращі місця для комфортних велосипедних прогулянок?

Гірські траси для катання на велосипеді Польща

Насправді в горах можна обрати для себе як екстремальні дороги, котрі потребують витривалості та фізичної підготовки, так і спокійні, розслаблюючі маршрути для велопрогулянок, з видом на прекрасні гірські пейзажі. Деякі місцевості оснащені спеціальними велосипедними маршрутами для спортивних спусків. Є така складна дорога у Судетах, це траса від Мєндзігужа до Снєжніка. Вона дійсно вимагає неабияких силових витрат. Недалеко від неї можна знайти і інші велосипедні маршрути для любителів гострих відчуттів.

Велотуризм в Польщі, Гірські траси для катання на велосипеді Польща

У Бескидах більшість маршрутів різко ведуть вгору. Щоправда, там можна знайти і спокійні стежки, які йдуть долинами і річками. Але дуже часто саме ті самі велосипедні маршрути із викликом підштовхують туристів до їхнього підкорення.

Туризм в Польщі. Підкарпатські маршрути для велосипедистів

Підкарпатські маршрути для велосипедистів

Близько Міжнародного біосферного резервату «Східні Карпати», до якого належать три національні парки Польщі, Словаччини та України: Бєщадський, Полонини і Ужанський, на велосипеді можна доїхати до найгарніших культурних пам’яток Прикарпаття. Тут навіть є городища і кургани віком від трьох до чотирьох тисяч років! А дерев’яні церкви та костели, ідеально збудовані, дійсно варті уваги. Також взимку в Підкарпатті випадає сніг, що робить подорож на велосипеді ще більш захоплюючою.

Північна Польща та її природня краса для велоспорту

Північна Польща та її природня краса для велоспорту

Північні регіони Польщі славляться красою балтійських узбереж. Древні багаторічні лісні пущі, луки, покриті квітами… Тільки уявіть місцеві велосипедні прогулянки.

«Намисто Півночі», або «Greenway» - популярний маршрут, що сягає через Західне Помор’я, Бори Тухольські та Краєнську Землю. Тут можна проїхати через багатокультурні місця, насолодитися природньою красою, а на зупинках скуштувати місцевої кухні. Особливо варто спробувати барвіцкий хліб – справді натуральний і смачний.

Ганзейський веломаршрут Польщі

Ганзейський веломаршрут

Цей велосипедний маршрут прямує вздовж Балтійського моря. Дорогою вас чекатимуть неймовірні види Волінського національного парку. Якщо бажаєте, ви матимете можливість зупинитися в знаному санаторії, гольф-клубі або традиційному місцевому рибацькому селищі.

Волінський польський національний парк

На острові Волін є прекрасний парк із давньою історією, яку турист чи просто подорожувальник матиме змогу пережити, вирушивши на велосипедну прогулянку островом. Тут є багато оглядових майданчиків, пізнавальних стежок – гідів по місцевій історії, а ще є прекрасне Туркусове озеро, яке має прекрасне смарагдове забарвлення.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах