Величезні черги на кордоні з Польщі перед зимовими святами

23 Грудня 2016
черги на кордоні

Черги на польському кордоні вже давно стали важливим фактором у житті українців, адже дуже багато людей змушені перетинати кордон в силу тих чи інших обставин чи потреб. Для когось це бізнес, хтось їде на роботу чи навчання, а комусь потрібно на відпочинок чи закупи до Польщі, або й до Європи. Як наслідок – великі черги на кордоні Польщі та довгі години очікування на перетин кордону в той чи інший бік. Все це відбувається кожного дня, але бувають періоди особливо великого завантаження пунктів пропуску на кордоні України та Польщі, і зараз саме такий час. 

Черги на кордоні з Польщі

Вже починаючи з четверга, 22 грудня, у напрямку з Польщі до України почали утворюватися великі черги автомобілів  перед кордоном. Все пояснюється досить просто – попереду період зимових свят, як польських, так і українських. І тому маса людей, що працюють чи вчаться у Польщі та Європі, будуть ще декілька днів перетинати кордон їдучи додому на вихідні, Новий Рік та Різдвяні свята.
Ми зробили огляд черг на кордоні за допомогою камер-онлайн станом на 7-30 ранку п’ятниці 23 грудня. На всіх без виключення пунктах пропуску з Польщі можна бачити величезні черги, які були ще з вечора і за цілу ніч не стали меншими. А враховуючи те, що більшість наших земляків ще працює і почнуть вони їхати до дому тільки сьогодні після роботи, то можна спрогнозувати шалено довгі черги з Польщі ще у суботу і, мабуть, до недільного ранку.

черга на кордоні черги на кордоні черги кордон черги на кордоні

Час очікування в чергах на кордоні Польщі

Якщо розглядати дані польських митників, то час очікування в чергах перед кордоном досягає 8 годин перед деякими пунктами пропуску. Детальніше про можливість відслідковувати ці дані читайте у статті, що знаходиться на цій СТОРІНЦІ нашого сайту. Ось дані станом на 7 годину ранку.

час очікування на кордоні час очікування на кордоні

І станом на 9 годину ранку п'ятниці ситуація з чергами на кордоні з Польщі до України тільки погіршилася

черги на кордоні черги на кордоні

Черги на кордоні до Польщі

Також є черги перед кордоном до Польщі. Ті, хто робить закупи в Польщі чи змушений перетинати кордон автомобілем, стараються залагодити свої справи до святкових та вихідних днів.

черга грушів черга на кордоні черги онлайн черги ягодин кордон черга

За даними Державної прикордонної служби, черги на кордоні до Польщі станом на 6 годину ранку виглядають так:
“Рава-Руська” – 300
“Шегині” – 200
“Смільниця” – 200
“Угринів” – 180
“Краковець” –170
“Ягодин авто” – 130
“Устилуг” – 80
“Грушів” – 70


Бажаємо всім, хто буде перетинати кордон, щоб час в очікуванні пролетів непомітно та спокійно, і щоб працівники на кордоні швидко виконували свої обов’язки. Радимо запастися пальним та продуктами у дорогу до кордону, адже біля більшості пунктів пропуску відсутня будь-яка торгівельна інфраструктура. Відслідковувати черги на кордоні можна на нашому сайті у режимі онлайн.

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах