Вроцлав. У кращих традиціях давньої Польщі

11 Грудня 2015

За більш ніж 1000-річну історію Вроцлав бачив багато, і це відбилося на його архітектурі та душевній атмосфері. Це місто історичних пам'яток, найкрасивіших мостів і прекрасних гостинних людей. Не дарма Вроцлав порівнюють з Прагою, Амстердамом і Венецією, тут багато цікавого і пізнавального. Не втрачаємо часу і починаємо знайомитися з красою давнього граду ...

 Пам'ятки Вроцлава

Як і в багатьох старовинних європейських містах, найбільший інтерес туристів приваблює Старе Місто (центральна частина сучасного Вроцлава). Ратуша, готичні костели, вузькі вулички, симпатичні невисокі будинки та фонтани - тут все представлено в кращих традиціях середньовіччя. Центральна площа вважається однією з найбільших не тільки в Польщі, але й у всій Європі. Архітектурною перлиною Вроцлава є Ратуша. До речі, в її найвідомішій Свидницькій пивниці вже не одне століття продають популярне і неповторне Свидницьке пиво, спробувати яке прагнули всі європейські монархи. Взимку на площі організовують каток, веселе проведення часу гарантовано і дорослим і дітям!

З усіх боків центральна площа оточена старовинними архітектурними пам'ятками. Всі будинки акуратно вибудувані та радують око кольоровим забарвленням і оригінальними фасадами. Обов'язково загляньте в Стару Броварню - ресторан, в якому подають найсмачніше пиво і національні польські страви. У святкові дні тут завжди багатолюдно і не нудно, тут проводяться виставки, ярмарки, розважальні програми, флеш-моби та інші заходи. Все, що потрібно втомленому від метушні мегаполісу туристу можна знайти саме тут!

Гноми Вроцлава - оригінальна «фішка» міста

Вроцлав. У кращих традиціях давньої Польщі, Гноми Вроцлава - оригінальна «фішка» містаГуляючи містом зверніть увагу на безліч милих казкових гномів. Вони всюди, навіть там, де побачити їх не представлялося можливим! Цікаво, що місцеві жителі часом влаштовують змагання: хто більше виявить гномів, отримує приз. Гноми (krasnoludki) - символ Вроцлава, милі, смішні та забавні істоти не можуть не радувати.

Фото:viza.vn.ua
 

Острів Тумський (Tumski) або Кафедральний острів

Одне з найбільш цікавих в місті та обов'язкове для туристичного огляду місце. Знаходиться недалеко від центральної частини міста. Здалеку видно дві високі вежі кафедрального собору Іоанна Хрестителя, так що знайти цей унікальний комплекс не складе труднощів. Безліч історичних костелів та інших архітектурних споруд «зібралися» в одному місці, час ви проведете цікаво і пізнавально. Увечері, коли включається ілюмінація, острів перетворюється на казкове містечко. Рекомендуємо відвідати це місце двічі: вдень, щоб насолодитися незабутньою красою будівель і ввечері, щоб відчути всю повноту душевної атмосфери Вроцлава.

Вроцлавський університет


Вроцлавський університетБіля річки Одра розташувався головний корпус університету. Будівля займає гідне місце серед інших архітектурних пам'яток міста, до того ж тут відкритий оглядовий майданчик і цікавий музей. Актовий зал (Аула Леопольдіна) також представляє цінність для туристів, стіни розписані красивими розписами та увінчані позолотою, крім того, тут безліч чудових скульптур у стилі бароко.

Фото:studix.eu
 

Японський сад у Вроцлаві - рукотворний пам'ятник мистецтва


Японський сад у ВроцлавіПонад сто років тому в Шчитніцкому парку проходила виставка. Брав участь в ній і японський садівник, який прикрасив парк неповторними та оригінальними дизайнерськими садовими декораціями. Це місце стало справжньою перлиною, і настільки сподобалось місцевим жителям, що влада міста вирішила відновити композицію після закінчення виставки. Сьогодні кожен може помилуватися красою рукотворної природи в дивовижному парку.

Фото:blog.in.ua

Культурна, історична та духовна цінність Польщі - такими епітетами славиться Вроцлав. Просто прогуляйтеся по тихих вуличках, ви отримаєте масу задоволення і надовго запам'ятаєте це чудове місто.

Фото1:autotrevel.ua
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах