Офіційні вихідні дні на зимові свята в Польщі

09 Грудня 2016

Наближається період зимових свят, а це означає, що нас очікують вихідні та святкові дні. Пропонуємо вам ознайомитися із списком офіційних вихідних днів у Польщі та спланувати свою поїздку так, щоб ваш візит до цієї країни не співпав із вихідними.

Вихідні дні на зимові свята в Польщі

24 грудня – Святий Вечір (польською – Вігілія). В цей день, згідно з Бібліэю, народився Ісус Христос. Тому всі католики у Польщі ввечері збираються в родинному колі на Святу Вечерю, це один з таких днів, коли люди їдуть з різних куточків Польщі, та навіть повертаються з-за кордону додому, щоб зустрітися з родичами.

І хоча офіційно це робочий день в Польщі, але графік розважальних та торгівельних установ може бути скороченим. Також в цей день багато людей користуються послугами залізничного та автобусного транспорту, через це можуть бути складнощі із придбанням квитка, тому просимо це врахувати при плануванні вашої подорожі до Польщі.

25 грудня - Різдво Христове, для християн цілого світу - одне з найбільшиш релігійних свят у році, яке може зрівнятися із Великоднем. Тому всі державні установи, розважальні центри, магазини, кафе, бутіки та кінотеатри будуть зачинені. Більшість поляків в цей день ідуть на різдвяну месу до костелу і відвідують своїх друзів та знайомих.

26 грудня - другий день Різдва. Цей день теж є вихідним в Польщі, продовжується святкування, багато поляків також йдуть до костелу в цей день, тому всі державні установи та більшість приватних закладів будуть закритими цього дня.

1 січня - Пресвятої Богородиці Марії. Перший день після Нового Року - вихідний, тому поїздку на закупи в Польщу або з туристичною метою, краще відкласти.

6 січня - Трьох Королів релігійне свято, яке вшановується всіма католиками, зокрема в Польщі, тому в цей день краще не планувати поїздки до Польщі – він теж офіційний державний вихідний.

В дні свят у Польщі не працюють великі торгові центри і магазини, тому сумістити поїздку з шопінгом буде не можливо. Також можуть бути труднощі з пошуком ресторану або кав’ярні, яка буде працювати, тому аби не ходити голодними цілий день, можете скористатися магазинчиками та кафе, розташованими на заправках.

На нашому сайті ви можете ознайомитися із актуальною інформацією стосовно черг на кордоні з Польщею із обидвох сторін за допомогою КАМЕР-ОНЛАЙН. Ми аналізуємо інформацію на пунктах пропуску та ділимось нею з вами, тому слідкуйте за публікаціями на нашому сайті, для того, щоб обрати найбільш вигідний для вас варіант перетину державного кордону.

Календар офіційних державних вихідних та свят в Польщі у 2017 році

 • 1 січня - Новий Рік, Пресвятої Богородиці Марії/Nowy Rok, Świętej Bożej Rodzicielki;
 • 6 січня - Богоявлення (Трьох Царів)/Objawienie Pańskie (Trzech Króli);
 • 16 квітня - Воскресіння Господнє (Пасха)/Wielkanoc;
 • 17 квітня - Пасхальний понеділок/Poniedziałek Wielkanocny;
 • 1 травня - Свято праці/Święto Pracy;
 • 3 травня - День Конституції/Święto Konstytucji;
 • 4 червня - Зелені свята/Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki);
 • 15 червня - Пресвятих Тіла і Крові Господніх/Boże Ciało;
 • 15 серпня - День Польського Войска, Внебовзяття Пресвятої Діви Марії (Успіння)/Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi;
 • 1 листопада - День Усіх Святих/Wszystkich Świętych;
 • 11 листопада - День Незалежності Польщі/Święto Niepodległości;
 • 25 грудня - Різдво Христове (перший день)/Boże Narodzenie (pierwszy dzień).

Напередодні кожного державного свята чи другого вікенду у Польщі, ми додатково інформуватимемо Вас про його наближення та потенційний стан черг на кордоні з Польщею. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах