Wizz Air вводить автоматичну реєстрацію на рейси

28 Січня 2020
автоматична реєстрація на рейси wizz air

Попередня реєстрація на рейс - обов’язок кожного пасажира більшості авіакомпаній світу. І хоч правила у всіх перевізників свої, однак ця процедура зазвичай проходить за одним і тим же принципом. Так, під час реєстрації чи то онлайн, чи вже безпосередньо в аеропорту, пасажир повинен вказати свої паспортні та особисті дані, розмір і кількість багажу та інші деталі. Після цього, він отримує свій посадковий талон, з яким вже може сісти на борт літака.

Європейські лоукост-авіакомпанії також вимагають зареєструватись на їхні рейси. Це можна зробити самостійно через інтернет чи додаток до смартфона і не вимагає жодної оплати. Онлайн-реєстрація відкривається за 30 днів до вильоту для тих пасажирів, які оплатили опцію вибору місць на борту літака, і за 48 годин для решти пасажирів, а закривається за 3 години до запланованого вильоту рейсу. Крім цього, зареєструватись також можна в аеропорту, однак ця послуга вже є платною. 

А нещодавно в компанії Wizz Air повідомили, що запроваджують послугу автоматичної реєстрації на свої рейси за 50 годин до відльоту. Опція буде платною для всіх пасажирів - її вартість становитиме 1,5 євро з особи. 

реєстрація онлайн на рейс wizz air

Автоматична реєстрація на рейси Wizz Air

Послуга автоматичної реєстрації на рейс Auto Check-In і відправлення посадкових талонів вже доступна пасажирам авіакомпанії Wizz Air. Під час бронювання квитка на будь-який рейс лоукостера, потрібно просто додати цю опцію. Після цього система запитає номери телефонів пасажирів при перельоті в межах Шенгенської зони, а також паспортні дані при польотах між Шенгеном і третіми державами. 

За 50 годин до вильоту система автоматично зареєструє всіх пасажирів, які оплатили послугу і відправить їм квиток. Вартість послуги складає 1,5 євро. Тобто, навіть якщо ви купуєте квиток для двох осіб з одного акаунту, за автоматичну реєстрацію потрібно заплатити кожному пасажиру. Крім цього, якщо ви летите з пересадками на інші рейси компанії, пам’ятайте, що послугу автоматичної реєстрації потрібно додавати для кожного відрізка подорожі з Wizz Air. 

Додати автоматичну реєстрацію до бронювання можна в будь-який час, але не пізніше ніж за 4 години до відльоту. Цікаво, що ця послуга вже входить до пакета WIZZ Plus, однак її також можна додати, якщо ваше бронювання передбачає Wizz Flex, реєстрацію в аеропорту, послуги "Універсальний туристичний партнер" або Wizz Priority. В компанії також обіцяють повернути пасажиру вартість автоматичного чек-іну в разі скасування рейсу.

Фактично, процедура просто полегшує мандрівникам життя - не потрібно хвилюватись через те, що можна прогавити реєстрацію чи не отримати посадкові талони.

⇒ Читайте також:

Ryanair змінює тарифікацію та підвищує збір за пріоритетну посадку

Ryanair та Wizz Air відкривають нові авіарейси з України до Польщі

Лоукости в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах