Як дешево дістатися до польського узбереження: ціни та розклад літнього поїзда Słoneczny

12 Червня 2023
дешеві квитки на поїзди до моря в польщі 2023

Залізниця залишається лідером у рейтингу найбільш популярних видів пасажирського транспорту в Польщі. Цю першість їй забезпечують, зокрема, доступні ціни на квитки. Саме залізничним транспортом радять подорожувати до польського узбережжя тим, хто планує провести літній відпочинок на сонячних пляжах Балтійського моря. 

Вже з 24 червня мандрівникам у Польщі знову стане доступним культовий літній поїзд Słoneczny (Сонячний), який курсуватиме між Варшавою та приморським містом Устка, а також поїзд Słoneczny BIS, який сполучатиме Варшаву та Тримісто. Про це повідомляє видання dziennikbaltycki.pl

Як відомо, перевізник Koleje Mazowieckie планує щодня запускати поїзд Słoneczny за маршрутом Варшава Західна/Центральна – Гданськ – Сопот – Гдиня – Слупськ – Устка і назад. 

Зі столиці поїзд вирушатиме о 5:37 ранку, о 9 прибуватиме до Гданська, а о 11:38 – на кінцеву станцію в Устці. У зворотньому напрямку потяг вирушатиме о 12:50, а до центрального вокзалу у Варшаві прибуватиме о 19:00. Пасажири пробудуть у дорозі близько 6 годин. Цей маршрут буде обслуговуватися з 24 червня до 3 вересня.

 

Варто зазначити, що з 24-25 червня, а також 3 вересня поїзд Słoneczny вирушатиме із залізничної станції Варшава Центральна, а у всі інші дні – зі станції Варшава Західна. У зворотному напрямку з 26 червня по 18 серпня кінцевою станцією поїзда буде Варшава Західна, а у решту днів – Варшава Центральна. 

Натомість поїзд Słoneczny BIS, який сполучатиме Варшаву та Гдиню, курсуватиме лише по вихідних та у святкові дні. Він вирушатиме у рейс близько 10:00. З 1 липня по 15 серпня подорож стартуватиме зі станції Варшава Західна, а в решту днів – з Варшави Центральної. У зворотному напрямку, тобто до польської столиці, залізничний рейс стартуватиме близько 17:30.

Подорож “Сонячним” поїздом до Триміста триватиме трохи більше 3 годин, а до Устки – близько шести. Поїзд складається з сучасних двоповерхових вагонів. Максимальна швидкість, яку він може розвинути, становить 160 км/год. У вагонах забезпечене кондиціонування повітря, вони пристосовані до потреб осіб з інвалідністю, а також обладнані пеленальними столиками для немовлят. В обох поїздах – Słoneczny та Słoneczny BIS – можна безкоштовно перевозити собаку або велосипед.

Сполучення перевізника Koleje Mazowieckie, яке влітку возить туристів зі столиці до приморських міст, працює з 2005 року. За один сезон ним користуються понад 100 тисяч пасажирів.

дешеві квитки на поїзди в польщі 2023sloneczny.mazowieckie.com.pl

Скільки коштує подорож літнім поїздом Słoneczny у Польщі в 2023 році

Квитки на проїзд у поїздах Słoneczny та Słoneczny BIS будуть видаватись тільки в одну сторону за окремими пропозиціями, із зазначенням на квитку відповідно: Спеціальна пропозиція Słoneczny, Спеціальна пропозиція Słoneczny BIS. Це означає, що квиток, оформлений на поїзд Słoneczny, не дає права на проїзд у поїзді Słoneczny BIS і навпаки. Квитки можна придбати заздалегідь за 7 днів до запланованої дати подорожі.

Старт продажу заплановано на 18 червня. Квитки будуть реалізовувати через залізничні каси, автомати, мобільні застосунки, онлайн-платформи, а також безпосередньо через провідників у день поїздки. 

Вартість квитків:

  • Варшава – Устка (в одну сторону): звичайни квиток – 75 зл, пільговий студентський – 36,75 зл;
  • Варшава – Тримісто (в одну сторону): звичайни – 60 зл; пільговий – 30 зл.

⇒ Читайте також:

У Львові хочуть створити залізничний хаб і поєднати 4 транс’європейські напрямки

Польська залізниця отримала дозвіл на курсування поїздів Варшава – Рава-Руська. Коли запуск маршруту

З Києва до Праги через Перемишль: чеська залізниця пропонує єдиний квиток та гарантовану пересадку

Головне фото: rynek-kolejowy.pl 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах