Польська залізниця отримала дозвіл на курсування поїздів Варшава – Рава-Руська. Коли запуск маршруту

02 Червня 2023

Управління залізничного транспорту Польщі видало залізничній компанії Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych дозвіл на запуск міжнародних поїздів сполученням Варшава – Гребенне – Рава-Руська. Після перетину українського кордону пасажири цього поїзда зможуть пересісти на поїзд Укрзалізниці до Львова. Як повідомив член правління ГО «Лінія 102» Віктор Гальчинський, рішення щодо цього сполучення Управління видало у рекордно короткий термін – 6 тижнів. Про це інформує видання tvoemisto.tv.

«Польський Urząd Transportu Kolejowego у рекордно короткий термін – 6 тижнів – розглянув клопотання SKPL та видав позитивне рішення на організацію залізничних перевезень за міжнародним маршрутом Варшава – Гребенне – Рава-Руська з подальшою пересадкою до Львова. Це добра новина!», – написав на своєму фейсбук-профілі Віктор Гальчинський. 

Водночас, за його словами, це сполучення запустять не раніше вересня 2023 року. Раніше Міністерство реінтеграції з посиланням на Львівську ОВА повідомляло, що маршрут запрацює вже з червня 2023 року. Посилаючись на профільне видання Rynek Kolejowy Віктор Гальчинський пояснив, що ухвалене рішення лише дозволяє подати заявку на визначення маршрутів поїздів у рамках вільної пропускної здатності колій, а її слід подавати за 40 днів до планованого здійснення перевезень.

«Побудова євроколії в Україні не гарантує, що міжнародні поїзди поїдуть нею вже завтра. Новозбудовані якісні колії стоять без руху, а пункти пропуску з Польщею задихаються від черг, які для вантажного транспорту вимірюються вже тижнями», – наголосив член правління ГО «Лінія 102». 

⇒ Укрзалізниця хоче збудувати одразу кілька євроколій поблизу кордону з Польщею

Як пише видання tvoemisto.tv, 31 травня у рейс Київ – Варшава – Київ вирушив тестовий поїзд, сформований із 14 стандартних вагонів Укрзалізниці. Мета такої поїздки – отримання погодження від польської сторони саме на такий склад для подальшого регулярного сполучення.

ремонт прикордонних доріг до польщі 2023smartnews.com.ua

Як проходить ремонт прикордонної дороги Червоноград – Рава-Руська

У березні 2023 року після тривалої перерви на Львівщині відновили ремонтно-будівельні роботи на прикордонній автодорозі Т-14-04, яка веде від Червонограда до Рави-Руської. Як повідомили у Службі автомобільних доріг Львівської області, відремонтований автошлях має стати зручною альтернативою для завантаженої дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська.  Про це також пише видання tvoemisto.tv.

За інформацією Служби автодоріг Львівщини, в межах реконструкції дороги Т-14-04 залишилося відремонтувати ділянку Белз – Рава-Руська.

«Роботи виконуємо кількома бригадами одночасно. Згодом приступимо до асфальтування дороги у верхньому шарі твердого покриття та проведення заходів з організації дорожнього руху», – зазначив очільник Служби Олег Береза.

Як відомо, зараз вже відкрили проїзд транспорту на ділянці Червоноград – Белз. Коли дорогу повністю відремонтують, вона забезпечить найкоротший шлях від КПП Рава-Руська – Гребенне до Волинської області.

⇒ Читайте також:

Трасу Львів – Рава-Руська розширять на ще одну смугу руху

Польща продовжила термін легального перебування українських біженців

Яким пасажирським транспортом найчастіше користуються в Польщі

Головне фото: wikimedia.org

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах