У Львові хочуть створити залізничний хаб і поєднати 4 транс’європейські напрямки

07 Червня 2023
міжнародні поїзди укрзалізниці до польщі та європи

У Львові презентували концепцію розвитку місцевого залізничного хабу, що допоможе інтегруватися країні в європейську транспортну інфраструктуру. Це, своєю чергою, покращить безпеку, швидкість та комфорт пасажирських перевезень, а також значно підвищить потужності вантажних.

Презентація відбулася під час зустрічі мера міста Андрія Садового із єврокомісаркою з питань транспорту Адіною-Йоаною Велян, передає пресслужба ЛМР

Так, завдяки будівництву євроколії на території Львівської області, місто сподівається стати хабом, де поєднаються 4 транс’європейські транспортні напрямки: 

  • до Констанци (Румунія), 
  • Кракова та Варшави (Польща), 
  • Братислави (Словаччина),
  • Будапешта (Угорщина).

поїздом зі львова в європу можливі напрямки 2023

Щоб концепція втілилася в життя, потрібно розвивати дійсні та побудувати нові залізничні вузли для комфортних пасажирських і вантажних перевезень. Залізничний хаб пропонують облаштувати у селі Скнилів неподалік Львова. Там є можливість збудувати пасажирський та вантажний термінали. Крім цього, концепція залізничного хабу у Львові передбачає запуск рейкового експресу, що з’єднає залізничний вокзал з львівським аеропортом.

«Нам важливо, щоб Україна була з'єднана з Європейським Союзом не лише автошляхами, але й залізницею. Це крок до повної інтеграції з ЄС, де активно планують розбудову сполучення з Україною. Європейська колія має закінчуватися на східних кордонах України, а не на західних», – стверджує Андрій Садовий. 

Адіна-Йоана Велян своєю чергою запевнила, що Україна вже може подавати заявки до ЄС щодо фінансової підтримки інфраструктурних проєктів.

⇒ Читайте також:

єЧерга змінює правила роботи через недобросовісне використання системи

Польська залізниця отримала дозвіл на курсування поїздів Варшава – Рава-Руська. Коли запуск маршруту

З Києва до Праги через Перемишль: чеська залізниця пропонує єдиний квиток та гарантовану пересадку

Головне фото: dailylviv.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах