З Києва до Праги через Перемишль: чеська залізниця пропонує єдиний квиток та гарантовану пересадку

02 Травня 2023

Залізничні компанії Чехії, Польщі та України вирішили об’єднатися і запустити маршрут з Києва в Прагу з пересадкою в прикордонному Перемишлі. На це сполучення діятиме єдиний “своєчасний квиток”, що гарантуватиме пересадку і проїзд до потрібної станції, пише видання lowcostavia.com.ua.

Як відомо, спільний проєкт трьох залізничних перевізників – České dráhy, PKP Intercity та Укрзалізниці – має стартувати у червні 2023 року. Головний його задум у тому, що пасажири, які подорожують до будь-якої станції на маршруті Київ – Прага, отримають єдиний міжнародний квиток. Його також назвали “своєчасним квитком”, адже у випадку запізнення одного із поїздів, які будуть перевозити людей на цьому маршруті, інший буде очікувати на прибуття першого. Якщо ж затримка буде критично довгою, пасажири зможуть сісти на наступний такий потяг зі своїм квитком.  

Схожа система зараз діє на маршруті Прага – Мукачево з пересадкою у словацькому місті Кошице. Цей проєкт також реалізовує державна залізнична компанія Чехії České dráhy.

поїздом з києва, львова до праги

Як повідомляє портал  lowcostavia.com.ua, для подорожі поїздами Чеської залізниці з пересадкою на поїзди Словацької залізничної компанії та Укрзалізниці (через Кошице), або поїздами Польської залізниці та Укрзалізниці (через Перемишль), перевізник пропонує знижку на міжнародний квиток “Своєчасний квиток Україна” на сполучення:

  • Прага – Кошице – Мукачево або у зворотному напрямку;
  • Прага – Перемишль – Львів або у зворотному напрямку (поки на етапі переговорів, очікується, що сполучення  буде відкрито з червня 2023 року).

Нагадуємо, що квитки на міжнародні сполучення Укрзалізниці можна придбати не лише на офіційному вебсайті компанії, але й у мобільному застосунку та у чат-боті. А квитки на поїзди з Польщі та Словаччини в Чехію доступні на офіційному сайті České dráhy.

⇒ Читайте також:

Українські та польські залізничники тестують потяг Рава-Руська – Варшава

В Польщі квитки на поїзди PKP Intercity продаватимуть в кіосках та на АЗС

Україна відновила колію в Нижанковичах: зможе запускати поїзди до Перемишля

Головне фото: ceskedrahy.cz

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах