В польських супермаркетах Lidl паперові цінники замінять на електронні

26 Квітня 2023
закупи в польщі в супермаркетах бедронка та лідл

Мережа Lidl планує внести серйозні технологічні зміни та революціонувати щоденні покупки продуктів у Польщі. Завдяки інноваційному рішенню компанія не лише заощадить на папері та фарбі, але й розвантажить своїх працівників.

До серпня паперові цінники товарів відійдуть у минуле в усіх супермаркетах мережі Lidl у Польщі. Як повідомляє новинний портал wiadomoscihandlowe.pl, їх замінять на електронні. Мережа почала тестувати цю систему в Польщі ще в 2021 році. На початку електронні цінники працювали лише в одному супермаркеті в Познані. Сьогодні їх все частіше можна зустріти під час покупок в цій мережі.

Електронні цінники, або Electronic Shelf Label, на перший погляд схожі на традиційні цінники, але уважний покупець помітить, що це маленькі екранчики, на яких відображається ціна, країна походження та інформація про товар.

ціни на продукти в польських супермаркетах 2023

wiadomoscispozywcze.pl

Система ESL безпосередньо підключена до системи управління товарами, тому будь-яка зміна ціни чи інформації про товар автоматично передається на електронний носій, майже в режимі реального часу.

Завдяки автоматизації, необхідні зусилля, пов’язані з друком і зміною цін, значно скоротяться. Відмова від паперу також означатиме менше навантаження на довкілля. Більш того, співробітникам не потрібно буде змінювати кожен цінник вручну, тому вони зможуть витрачати більше часу на іншу роботу в магазині.

За словами Lidl Polska, рішення є дуже вигідним та зручним, особливо у випадку деяких груп товарів, які характеризуються високою динамікою зміни цін. Йдеться, зокрема, про фрукти та овочі або товари, на які діє акційна пропозиція.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2022 року мережа Auchan Retail Polska також почала вводити на базі свого супермаркету в Катовіце електронні цінники. 

⇒ Читайте також:

Більше половини поляків хотіли би бачити українські товари на полицях супермаркетів

Акція у польському Carrefour: придбай неспоживчі товари та поверни 100% їхньої вартості

Маювка-2023 в Польщі: як працюватимуть супермаркети

Головне фото: handelextra.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах