Якісна освіта в Європі

18 Лютого 2016
Якісна освіта в Європі

Ще буквально кілька років тому абітурієнти ламали голову над питаннями, яку професію обрати та в якому навчальному закладі країни здобувати освіту (так, щоб і додому близько, і від батьків окремо). На сьогодні перше питання не втратило своєї актуальності, а ось друге з багатьох причин трансформувалось в «А чому б не поїхати в Європу і не отримати освіту там?» Спробуємо зрозуміти, чим так ваблять європейські вузи, і чи варто йти на такий крок.

Удосконалення іноземної мови та навчання в Європі

 Удосконалення іноземної мови та навчання в Європі ,навчання освіта  в Польщі

Ви зможете досконально вивчити мову європейської країни, навчання в якій виберете. Спілкування в магазинах з продавцями, з друзями в пабі або з одногрупниками на парах дасть вам більше, ніж будь-які курси вивчення мови на батьківщині. Адже тільки мовне середовище і її носії зможуть зробити рівень вашого іноземного дуже високим. До того ж, навчання буде вестися теж іноземною, що буде мотивувати вас його краще розуміти. Після закінчення навчання ви гарантовано будете володіти мовою професійно.

Освіта в Європі та її перспективи

Після отримання потрібного навчального ступеня, ви зможете шукати роботу в ЄС, адже європейські дипломи, на відміну від українських, не вимагають процедури додаткового підтвердження і діють не тільки на території всього Європейського Союзу, але і в США, Канаді, Австралії та ряді інших розвинених країн. Якщо ви все ж вирішите повернутися в Україну, то будете мати конкурентну перевагу при пошуку роботи через закордонний освітній досвід. І причина не тільки в високому рівні знань, який гарантують європейські вищі навчальні заклади, а й в тому, що ви будете володіти нестандартними ідеями, творчим мисленням, як наслідок міжкультурного досвіду.

Система європейської освіти

 Система європейської освіти , освіта навчання Польща


Завдяки Болонській системі освіти, яка діє в більшості європейських вузів, студенту пропонують до вивчення тільки кілька обов'язкових предметів, інші він має право вибирати сам, відповідно до своїх уподобань і майбутніми професійними амбіціями. Ще однією перевагою є те, що студенту дається багато часу для самостійної роботи над матеріалом, тобто нудних лекцій і семінарів не варто боятися. Зате є багато практичних занять, чого так не вистачає нашій освіті, де акцент ставиться на теорії, яку складно потім практично застосувати в реальному житті. Болонська система також включає в себе майбутнє працевлаштування випускників, це мотивує тримати планку і постійно розвиватися.

Навчання в Європі. Розширення обріїв

Ви зможете вільно подорожувати, заведете купу нових знайомств, будете спілкуватися з людьми з іншим баченням світу, познайомитеся з новими традиціями та звичаями, спробуєте іншу кухню. Це дасть вам можливість дивитися глибше, відкривати себе собі та світу.

Виїзд з батьківського гнізда - завжди стрес. Багатьох це зупиняє. Але якщо ви все ж таки зважитеся і вийдете зі своєї зони комфорту, це зробить вас більш самостійним і цілеспрямованим, навчить відповідальності та дисциплінує. Адаптувавшись до умов життя в іншій країні, ви виростите як особистість, навчитеся боротися зі своїми страхами та комплексами. Це дуже добрий початок усвідомленого дорослого життя, в якій багато перешкод і проблем, але і безліч можливостей їх долати. Зрештою, для спілкування з батьками та друзями давно придумані соціальні мережі та Skype.

Тому, в будь-якому випадку, навчаючись в Європі ви маєте перспективу побудувати блискучу кар'єру в одній з її країн, або ж стати висококваліфікованим працівником в Україні, розвиваючи та вдосконалюючи її, адже отримані знання дадуть вам можливість виконувати свою роботу якісно, свіжо і результативно. Вибір за вами!

В розділі Навчання в Польщі, ви зможете знайти потрібну інформацію та ознайомитись з найкращими вищими навчальними закладами та професійними школами Польщі та вибрати найкращий варіант для Вас.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах