Закордонний паспорт українцям більше не продовжуватимуть

15 Вересня 2016

З 1 жовтня 2016 року в Україні більше не можна буде продовжити термін дії закордонного паспорта. 14 липня 2016 року Верховна Рада України внесла зміни до законів “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” та “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”. Дані зміни передбачають заборону продовження терміну дії закордонного паспорта і набудуть чинності з 1 жовтня 2016 року.  Відтоді українці більше не зможуть звертатись до Генконсульств, щоб продовжити протермінований документ. Нагадуємо, що раніше закордонний паспорт можна було продовжити на той самий термін, на який він видається (10 років) при умові, що в самому документі достатньо сторінок для віз та печаток, а також його зовнішній вигляд дозволяє служити своєму власнику ще кілька років.

Тепер після закінчення терміну дії закордонного паспорта, громадянам України для виїзду за кордон потрібно буде оформлювати нові документи, або ж, у разі необхідності термінового виїзду в Україну, можна буде клопотати про посвідчення особи на повернення в Україну.

Скасування можливості продовжити дію закордонного паспорта, а також інші поправки до вказаних законів, стосуються політики України, спрямованої на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України

У випадку, якщо ви уже володієте закордонним паспортом із продовженим терміном дії, то такий документ залишається чинним і дає право на перетин кордону протягом часу, на який його було продовжено .

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах