14 квітня стане новим державним святом Польщі

22 Лютого 2019
Польське державне свято 14 квітня

Як і будь-яка інша держава, Польща має чимало власних пам’ятних дат, закріплених на державному рівні як свята та державні вихідні. Так, упродовж року поляки мають вихідний з нагоди таких державних свят як День праці (1 травня), День Конституції (3 травня), День Польського Війська (15 серпня) і, звісно ж, День незалежності (11 листопада).

А відтепер до цього переліку державних свят додастся ще одна пам’ятна для поляків дата. 

Польське державне свято 14 квітня - Хрещення Польщі 

Сьогодні, у п'ятницю 22 лютого, Польський Сейм більшістю голосів прийняв закон про встановлення нового державного свята 14 квітня - Хрещення Польщі.

Польське державне свято 14 квітня - Хрещення Польщі

Нове свято вшановує хрещення польських земель князем Поланом Мешко I у 966 році. Ця подія ініціювала процес християнізації земель, котрі сьогодні належать Польщі і вважається символічним початком зародження польської християнської держави.

У законопроекті про хрещення Польщі говориться: "Це день національного осмислення спадщини наших предків, відповідальності всіх державних органів, усіх громадян і кожного окремо за нашу батьківщину, за її майбутнє і процвітання для загального блага".

Тепер закон повинен прийняти Сенат, а тоді - підписати президент. Новий закон набуде чинності з дня його оголошення. 

Наразі в законі не вказано, чи буде нове державне свято офіційним вихідним днем в Польщі. Цього року 14 квітня випадає на неділю.

Нагадаємо, ознайомитися з переліком усіх державних та релігійних свят в Польщі, котрі є офіційними вихідними ви можете у статті Офіційні вихідні, свята і дні заборони торгівлі в Польщі у 2019 році

Читайте також:

Календар туриста: які міста в Польщі відвідати і коли

10 корисних лайфхаків для тих, хто зібрався в Польщу

10 особливостей Польщі, які не перестають дивувати туристів

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах