15 серпня в Польщі - державний вихідний день

08 Серпня 2017
черги на кордоні

15 серпня поляки традиційно відзначатимуть два масштабні свята: національне – День Польського Війська, та релігійне – Успіння (Внебовзяття) Пресвятої Діви Марії. У цей день по всій країні відправлятимуться святкові літургії, проходитимуть військові паради та інші розважальні заходи.

Цьогоріч 15 серпня випадає у вівторок, а отже, більшість поляків організують собі так званий довгий вікенд (długi weekend). Це означає, що вони  не виходитимуть на роботу не лише у вівторок, а й у понеділок, отримавши таким чином 4 дні для безперервного відпочинку. Деякі установи, фірми та компанії в Польщі надають своїм працівникам звільнення від роботи у понеділок офіційно, інші ж просто візьмуть на 14 серпня вихідний день за власний рахунок.

Звертаємо Вашу увагу на те, що 15 серпня (вівторок) визнано офіційним вихідним на державному рівні. А це означає, що усі державні установи, торгові центри, заклади харчування, магазини в Польщі будуть зачиненими, тому поїздку для вирішення робочих питань, туристичну мандрівку чи навіть закупи в Польщі варто таки відкласти.

До того ж, ситуація з чергами на кордоні теж непередбачувана  – адже багато українців, що працюють в Польщі, матимуть хорошу нагоду, щоб поїхати додому, тож у п’ятницю та суботу(11 та 12 серпня) можуть бути черги з Польщі до України, а вже у вівторок вони повертатимуться, що теж може спричинити збільшення кількості машин перед пропускними пунктами на українсько-польському кордоні.

Наступним державним вихідним в Польщі буде 1 листопада, коли поляки відзначатимуть день Всіх святих. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах