Allegro змінює правила користування сайтом

16 Січня 2017
аллегро пл сайт

Великі зміни очікують на всіх користувачів інтернет-сервісу закупів в Польщі Allegro. З 25 січня зміниться система коментування транзакцій. А вже з вівторка, 17 січня, на один пункт збільшиться список товарів, які не можна продавати через цей веб-сайт, передає tvn24bis.pl

Вже відзавтра користувачі Allegro не зможуть продавати зареєстровані sim-карти передплаченого зв’язку польських мобільних операторів. Це пов’язано з тим, що минулоріч в Польщі набув чинності закон про антитерористичну діяльність, який зобов’язує всіх власників sim-карток передплаченого зв’язку зареєструвати їх у своїх мобільних операторів до 1 лютого 2017 року. Якщо цього не зробити, послуги мобільного зв’язку більше не надаватимуться, а номер буде виключений. Більше про це читайте ТУТ.

Окрім цього, невдовзі зміниться система коментування транзакцій, здійснених за посередництвом Allegro. З 25 січня оцінки зможуть ставити лише покупці. Як пояснили представники платформи, в часи, коли на Allegro переважали транзакції між приватними особами, взаємні оцінки були виправдані. Проте зараз 85% операцій на Allegro стосуються нових продуктів з гарантією від професіональних продавців. Таким чином нові правила коментування будуть підтримувати інтереси покупців, яким стане легше розпізнавати добросовісних продавців. Окрім цього, продавцеві більше не можна буде поставити нейтральну оцінку. Таким чином, відгук про конкретну особу буде більш прозорим: позитивний або негативний.

Зміниться також період збирання оцінок. Біля імені продавця висвітлюватиметься лише актуальна впродовж останніх 12 місяців інформація про нього. Досі можна було переглянути цілу історію від початку створення акаунта. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах