Поляки все частіше змінюють мобільних операторів, зберігаючи номер телефону

12 Січня 2017
польські мобільні оператори

У 2016 році в Польщі понад 1,75 млн мобільних номерів було перенесено від одного оператора до іншого. Про це свідчать дані, опубліковані польським Управлінням електронної комунікації.

Впродовж останніх шести років кількість мобільних номерів, перенесених з однієї мережі до іншої, зросла вдвічі. Наприклад, у 2010 році "мігрувало" менш ніж 863 тисячі номерів. А от з даних за минулий рік виникає, що найбільшу користь від такого явища мають компанії Play, Orange, а також віртуальний оператор Virgin Mobile. Спад переживає, натомість, мережа Plus і T-Mobile.

За словами Лукаша Деца, головного редактора порталу Telko.in, популярність цього явища зростає, оскільки все більше клієнтів усвідомлює, що зміна оператора мобільного зв'язку в Польщі не означає втрату номера телефону. Він також додає, що раніше мобільні оператори пропонували найкращі тарифи новим користувачам, а тепер тим, хто переносить свій номер від іншого оператора. Таким чином загострюється конкуренція між польськими мобільними операторами.

Нагадаємо, власники sim-карт передплаченого зв’язку польських мобільних операторів зобов’язані до 1 лютого 2017 року особисто їх зареєструвати

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах