Черги на кордоні до Польщі - у Шегинях мітингувальники перекрили дорогу

18 Листопада 2016

На митному переході Шегині-Медика відбувається акція протесту. Група людей безперервно рухається пішохідним переходом, блокуючи проїзд для автомобілів. Таким чином, перетин кордону з Польщею через цей пункт пропуску суттєво ускладнений. Ситуація може спровокувати значні черги на кордоні з Польщею. 

черги на кордоні

черга на кордоні

За попередніми даними, акцію організували активісти спільноти “АвтоЄвроСила”, які вимагають переглянути правила необхідності перетину кордону раз в 5-10 днів для водіїв з іноземною реєстрацією. 

Термін дії страйку не оголошувався, тому радимо усім водіям, які планують поїздку до чи з Польщі, найближчим часом не обирати цей митний перехід, щоб не витрачати свій час на стояння у чергах на кордоні з Польщею. 

Поки акція блокування відбувається лише на пропускному пункті Шегині-Медика. Переглянути найближчі альтернативні пункти пропуску, а також дізнатися ситуацію з чергами на них можна за допомогою онлайн-камер на кордоні. Дивитись онлайн-трансляцію з кордону можна ТУТ

Станом на 16 годину страйк продовжується. Деколи мітингуючі пропускають автомобілі, але такі перерви є короткими та дозволяють розвантажити чергу автомобілів котрі перетнули кордон з Польщі. А тим часом черги перед митним переходом Шегині-Медика зростають з обох боків кордону.

черги кордон

Також сильно збільшилася черга на автобані з Польщі перед митним переходом Корчова-Краківець

черга кордон

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах