Черги на кордоні Польщі 15 жовтня 2016 року

15 Жовтня 2016
черги на кордоні

Огляд черг на польському кордоні станом на ранок суботи 15 жовтня за допомогою онлайн веб камер з пунктів пропуску. Станом на 10 ранку майже усі камери онлайн показували відсутність черг перед кордоном до Польщі. Невеликі черги були тільки на кордоні у Смільниця-Кросцєнко та Ягодин-Дорогуськ. На всіх решту переходах до Польщі можна бачити тільки пусті дороги там де завжди стоять черги автомобілів. Навіть завжди завантажений перехід Рава Руська-Гребенне сьогодні можна перетнути швидко і без черг.

черга на раві руській  черга на грушеві  черга устилуг-зосін  черга на кордоні краковець  черга на кордоні шегині  черга на ягодині  черга на смільниці

Така чудова картина ситуації на польському кордоні скоріш за все зумовлена тим, що вчора було велике свято та офіційний вихідний день в Україні. І якщо це дійсно так, то найближчими днями слід очікувати збільшення черг на кордоні тому, що всі хто відпочинуть і будуть змушені їхати до Польщі - хто на перетин автомобілем на польській реєстрації, а хто по товар чи на роботу. 

Огляд черг на кордоні з Польщі

Огляд камер онлайн, що показують черги перед кордоном з Польщі до України показує, що великих скупчень автомобілів зранку суботи не має. На автостраді А4 зовсім немає черги перед пропускним пунктом Корчова-Краківець. А перед митницею Медика-Шегині можна побачити невелику чергу на зеленому пасі та пасі Такс-Фрі. Нагадаємо про можливість переглядати камери з Польщі на мобільних пристроях детально описано у нашій статті ТУТ

черга на кордоні медика  черга на кордоні корчова

Огляд черг зроблено станом на 10 годину ранку, але протягом дня ситуація з чергами на кордонах до Польщі може змінюватися тому, якщо ви вирушаєте до кордону, то завжди скористайтесь можливістю переглянути камери онлайн на нашому сайті. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах