Черги на кордоні з Польщею повертаються

02 Серпня 2016
черга на кордоні Польщі

Черги на кордоні з Польщею повертаються?

Як ми і повідомляли вас у статті “Черги та страйки на кордоні Польщі”, у зв’язку з самітом НАТО та святкуванням Світових Днів Молоді, Польща призупинила дію міжнародної угоди про малий прикордонний рух з 4 липня по 2 серпня 2016 року. За повідомленням RMF 24 з посиланням на  інтерв’ю заступника голови МВС Польщі Ярослав Зелінські, який виступив під час підбиття підсумків Світових Днів Молоді, від 3 серпня 2016 року жителі 30-кілометрової прикордонної зони знову матимуть право на в’їзд на територію Республіки Польща на підставі карток МПР (MRG).  
Зі слів Ярослава Зелінські стало відомо також, що дія угоди відновлена лише для українців. Жителі Росії й надалі не зможуть перетинати кордон з Польщею на підставі МПР. Голова МВС пояснює це питаннями безпеки, які досі залишаються відкритими. Росія, в свою чергу, призупинила дію MRG у Калінінградській області. 
Українці впродовж місяця могли відвідувати Польщу тільки у випадку, якщо мали візу, тому повернення MRG викличе значний ажіотаж. Це може спровокувати черги на кордоні з Польщею, яких останній місяць практично не спостерігалось. 

Веб камери онлайн на кордонах 

черги на кордоні онлайн

Найближчим часом ми проінформуємо вас про те, як виглядатимуть черги на кордоні з Польщею у зв’язку з відновленням дії угоди, та чи стане дозвіл на перетин кордону з картками МПР причиною транспортного колапсу у пунктах пропуску, а поки ви можете переглянути на нашому сайті відео з усіх камер на кордоні в онлайн-режимі. Також перейшовши до перегляду веб-камер онлайн, ви матимете можливість прочитати про те, де розташовані камери,  зображення з яких саме ділянок кордону транслюються тією чи іншою камерою, а також дізнатись важливі нюанси організації руху в пунктах пропуску між Україною та Польщею. 

Станом на 22 годину вечора черга перед пунктом пропуску Краківець- Корчова вже починає формуватися

черги на кордоні

Черга на кордоні перед ПП Краковець-Корчова станом на 22-30 2 серпня:

черги на кордоні

Черга на кордоні перед ПП Краківець-Корчова станом на 23-15 2 серпня 2016:

черга на кордоні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах