Черги та страйки на кордоні Польщі 4 липня 2016 . Оновлено 4.07 - де можна переїхати кордон.

04 Липня 2016
черги на кордоні

Оновлення від 4.07

Станом на 17 годину на кордоні з Польщею відбуваються декілька блокувань митних переходів до Польщі. Блокують такі митні переходи : Шегині-Медика, Краківець-Корчова та Рава-Руська - Гребенне. Блокування відбуваються на українській території, але заблокованим є рух у обидва боки. Якщо ви їдете з Польщі чи до Польщі, то краще обрати інші митні переходи.

Сайти, що транслюють черги онлайн з кордонів, не витримують навантаження , тому спробуємо розібратись у ситуації на кордоні станом на 17 годину 4 липня 2016 року.

Заблокованими є точно 3 пункти пропуску у Львівській області. І якщо на камерах у Краківці і Шегинях можна бачити протест онлайн, то камера у Раві-Руській показує ситуацію перед самим кордоном, а блокування відбувається за декілька кілометрів до митного переходу.

Черга на Пункті пропуску Грушів-Будомєж

черга на кордоні

На цьому митному переході немає блокування, тому сюди переїхали усі машини з заблокованих митниць. Камери онлайн показуть велику чергу на кордоні, також потрібно врахувати, що черга може бути досить великою ще перед першим шлагбаумом (цього не видно на трансляції камери) .

Черга на кордоні ПП Смільниця - Кросцєнко

черги на кордоні

Станом на 17 годину на цьому переході взагалі немає черги на кордоні. Як їхати на цей митний перехід читайте у нашій статті МИТНІ ПЕРЕХОДИ. Нагадаємо, що ваш шлях повинен пролягати через міста Самбір- Старий Самбір - Хирів, на цьому маршруті не буде ям і поганої дороги.

Невідомою є ситуація на переході Угринів-Долгобичув, але не було жодних повідомлень про те, що там заблоковано проїзд, тому можна сподіватися, що там також можна перетнути кордон Польщі без проблем.

Черга на кордоні на митному переході Устилуг-Зосін 

черги на кордонах

Як бачимо зі знімку камери на кордоні, на переході Устилуг взагалі немає черги. З митних переходів , що знаходяться у Волинській області, взагалі не поступало інформації про протести і блокування, тому це гарна можливість спокійно перетнути кордон до Польщі.

Черга на митному переході Ягодин - Дорогуськ

черга на кордоні онлайн

Ягодин це ще один митний перехід, яким можуть скористатися бажаючі перетнути кордон.

Отже , маємо більше вільних кордонів, ніж заблокованих. Бажаємо всім спокійних поїздок та маленьких черг на кордонах . Маємо надію, що ситуація на кордоні з Польщею буде врегульована якнайшвидше.

У статті МИТНІ ПЕРЕХОДИ можна прочитати про варіанти мождивих переїздів на інші митні переходи. А ситуацію з чергами на кордоні можна вивчити переглянувши КАМЕРИ НА КОРДОНІ 

ЧЕРГИ НА КОРДОНІ

 

Стаття від 01.07.

Черг на кордоні з Польщею тепер не буде мінімум місяць. Такий висновок можна зробити із заяви прес-служби Генерального Консульства Польщі у Львові щодо внесення змін, а точніше тимчасового призупинення дії певних положень  Угоди між урядом Польщі та Кабінетом Міністрів України про правила місцевого прикордонного руху від 28 березня 2008 року та двох протоколів про внесення змін до цієї угоди. Пункти даних документів, які тимчасово не будуть виконуватись, стосуються в’їзду  і перебування на території Польщі жителів прикордонної зони, а саме тих, хто перетинає кордон з Польщею на основі виданого компетентними органами Польщі документа (картки MRG) . Таким чином, уряд Польщі хоче розвантажити митні переходи до Польщі та уникнути черг на кордонах, в зв’язку з наближенням двох надважливих для країни подій: Саміту НАТО, що проходитиме у Варшаві 8-9 липня, та Світових Днів Молоді (стартують 26 липня і триватимуть до 31 липня), основним почесним гостем яких має стати Папа Римський Франциск.

За даними Генерального Консульства Польщі у Львові, перетнути кордон без візи, лише з карткою MRG, стане неможливо вже з 4 липня, а нормальне функціонування малого прикордонного руху буде відновлено з 2 серпня 2016 року.

Джерело Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові 

мрг (mrg)

Зауважимо, що виїзд з території Республіки Польща на підставі документа MRG залишається можливим.

Відкритим залишається питання обов’язкового перетину кордону раз в 5 днів автомобілями на польській реєстрації, адже багато їхніх власників не мають візи. За появою інформації стосовно цього питання стежте на нашому сайті. 

Відстежувати черги на кордоні Польщі можна через камери на кордоні 

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах