До кінця місяця в Польщі запрацює ще 10 відділень Nova Post

20 Березня 2023
відділення нової пошти в польщі 2023

До кінця березня 2023 року Нова Пошта планує відкрити ще 10 відділень Nova Post у польських містах. Таким чином загальна кількість поштових відділень української компанії у Польщі зросте до 30. На цьому поштовий оператор не планує зупинятись і запевняє, що до половини літа цього року в сусідній Польщі працюватиме понад 50 відділень Nova Post. Як пише видання businessinsider.com.pl, послугами української компанії щораз сміливіше користуються також і поляки.

Про плани розширення на польському ринку поштових послуг української компанії розповів СЕО Нової Пошти Дмитро Вергун.

З жовтня 2022 року логістичній компанії з України вдалося запустити в Польщі 20 відділень, зокрема у Варшаві, Кракові, Ґданську, Познані, Лодзі, Любліні та Катовіце. Фірма також отримала офіційний статус поштового оператора в Польщі. 

«До кінця березня ми плануємо відкрити 10 чергових відділень. Зокрема в Ольштині, Радомі, Кельцях, Ополі, Ченстохові та Бєльсько-Бялі. Уже 27 березня відкриються відділення в Єленя-Гура та Білостоку. Таким чином, усі 16 воєводств будуть охоплені нашими послугами в червні", - повідомив Дмитро Вергун.

Він також додав, що за планами фірми до кінця червня в Польщі діятиме 50 відділень, а до кінця 2023 року ймовірно вдасться запустити ще більшу кількість. Так, у середньостроковій перспективі в столиці Польщі запрацює близько 10 відділень, а до кінця року буде вже 15.

За словами Дмитра Вергуна, всі відділення прийматимуть відправлення до 100 кілограмів.

З жовтня по березень польські відділення  Nova Post відправили понад 150 тисяч посилок. За цей період послугами компанії скористалися 132 тис. клієнтів, 8,5% з них були громадянами Польщі, повідомив Дмитро Вергун.

Варто зазначити, що 20 березня Нова Пошта відкрила перше відділення Nova Post у Вільнюсі. Раніше повідомлялось, що компанія також планує запрацювати у Німеччині та Румунії. В Україні оператор має 8,5 тисяч відділень і 13,6 тисяч поштоматів. 

⇒ Читайте також:

Послуги доставки InPost у Польщі подорожчають на 20%

Цьогоріч великодній шопінг в Польщі буде дорожчим на 25%: мережі вже пропонують знижки

В Польщі квитки на поїзди PKP Intercity продаватимуть в кіосках та на АЗС

Головне фото: bukinfo.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах