В Польщі квитки на поїзди PKP Intercity продаватимуть в кіосках та на АЗС

13 Березня 2023
як купити квитки на поїзд в польщі 2023

Польська залізнична компанія PKP Intercity пропонує мережам магазинів, кіосків та автозаправних станцій співпрацю та можливість продавати квитки на поїзди через свої точки. Про це з посиланням на представників компанії-перевізника інформує видання businessinsider.com.pl

Нова модель продажу квитків на поїзди PKP Intercity передбачає співпрацю саме з торговими мережами, кіосками з пресою, АЗС, готельно-ресторанним бізнесом, компаніями, що пропонують транспортні послуги чи продають квитки на події тощо. Пропозиція адресована фірмам, які мають власну або партнерську мережу дистрибуції товарів чи послуг, не менше 50 стаціонарних точок та досвід продажу послуг сторонніх організацій.

«Для потенційних партнерів - це шанс на продаж квитків перевізника, популярність якого постійно зростає, на зрозумілих та привабливих умовах. Наша теперішня співпраця з партнерами в межах однакових торговельних умов та розвиток віддалених каналів продажу показує, що подорожні охоче користуються новими можливостями купівлі квитків PKP Intercity», — стверджує Томаш Гонтаж з правління залізничної  компанії.

Вже кілька місяців квитки на поїзди PKP Intercity в Польщі доступні на таких платформах, як KOLEO, mPay, e-podróżnik.pl та SkyCash. До кінця лютого 2023 року ці канали продали 1,8 пасажирських квитків. 

залізничні квитки в польщі ціни

screennetwork.pl

Як пояснює перевізник, співпраця із зовнішніми партнерами можлива завдяки політиці єдиних комерційних умов, яку PKP Intercity запровадила у вересні 2021 року. Нова модель продажів передбачає однакові комерційні умови для кожного з партнерів, що значно спрощує формальні питання пов'язані з початком співпраці.

У PKP Intercity нагадали, що розширення мережі продажів є частиною стратегії розвитку, а проект нової моделі агентських продажів зі стаціонарними партнерами – спосіб виправдати очікування людей, які не хочуть користуватися віддаленими каналами або мають обмежений доступ до них.

Нагадаємо, PKP Intercity є найбільшим польським залізничним оператором, який забезпечує сполучення між великими містами та популярними туристичними центрами країни, а також дозволяє подорожувати Європою. У 2022 році послугами перевізника скористалися майже 60 мільйонів пасажирів. У рамках розширеної інвестиційної стратегії «PKP Intercity – Koleje Duże Inwestycji» до 2030 року компанія виділить 27 мільярдів злотих на сучасний рухомий склад і станції простою.

⇒ Читайте також:

Після різкого подорожчання квитків PKP Intercity знижує вартість проїзду залізницею

Укрзалізниця хоче збудувати одразу кілька євроколій поблизу кордону з Польщею

Україна відновила колію в Нижанковичах: зможе запускати поїзди до Перемишля

Головне фото: Bartosz Wawryszuk

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах