Дві третини польських жінок готові їхати працювати за кордон

20 Лютого 2017
робота в Польщі

Зі звіту дослідження "Польки про роботу за кордоном", розробленого Promedica24, випливає, що до 66% польок у віці 18-60 років розглядають можливість виїхати на роботу за кордон. Більше третини з них (36 відсотків) називають основною причиною можливість заробляти більше, аніж в Польщі. В опитуванні брали участь 600 польських жінок (18-60), пише tvn24bis.pl.

Щодо напрямків трудової еміграції, то найбільш охоче поляки вибирають Німеччину, бо це близько, а також Великобританію – у цій країні заробітчан з Польщі дуже багато, тому тут часто не потрібно долати мовний бар’єр. Третє місце у списку країн, яким поляки надають перевагу, шукаючи роботу за кордоном, займає Норвегія.

Аналізуючи звіт, стає очевидно, що за кордоном польки хочуть прибирати, або ж працювати на сезонних роботах, наприклад, збираючи урожай. Щоправда, саме ці найпопулярніші види робіт оплачуються найменше, і за таку роботу польки заробляють не так і багато. На більш високі зарплати можуть розраховувати жінки, які їдуть доглядати літніх людей. Це, переважно, польки віком більше 45 років.

До слова, за даними Головного статистичного уряду Польщі, станом на кінець 2015 року близько 2 млн. 397 тис. поляків перебувало за кордоном, у тому числі майже 2,1 млн – в Європі. Рейтинг країн Європейського Союзу, куди виїжджають поляки, наступний: найбільше їх живе у Великобританії (720 тис.), Німеччині (655 тис.), Нідерландах (112 тис.), Ірландії (111 тис.) та Італії (94 тис.).

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах