Мобільний додаток mObywatel у Польщі прирівняють до фізичної ID-картки. Будуть додаткові функції

03 Червня 2022
корисні мобільні додатки в польщі

Мобільний застосунок mObywatel, який у Польщі є аналогом української Дії, хочуть юридично прирівняти до пластикової ідентифікаційної картки. Це дасть можливість підтвердження особистих даних користувачів та вирішення різноманітних питань в режимі онлайн. Про це повідомив секретар канцелярії прем’єр-міністра Польщі Адам Андрушкевич, передає businessinsider.com.pl. За словами чиновника, додатком щодня користується близько 8 млн поляків. 

“Ми хочемо, щоб застосунок mObywatel дозволяв підтверджувати свою особу в будь-яких місцях і ситуаціях у нашій країні нарівні з пластиковою ID-карткою, яку ми щодня носимо в гаманці. Хочемо, щоб через mObywatel можна було підтверджувати свої дані та залагоджувати справи онлайн”, – сказав Адам Андрушкевич.

Представник офісу прем’єр-міністра також повідомив, що невдовзі застосунок матиме кілька додаткових функцій, зокрема push-сповіщення. Вони можуть повідомляти, наприклад, про наближення важливої дати, такої як закінчення терміну дії страхового полісу. 

корисні мобільні додатки в польщі

За словами Адама Андрушкевича, зараз Довіреним Профілем (Profil Zaufany) у Польщі користується 14 млн поляків. Крім того, близько 8 млн громадян країни щодня заходить у мобільний застосунок mObywatel. Вже зараз ця програма дозволяє підтвердити свою особу у багатьох ситуаціях, наприклад висвітлює студентські та шкільні квитки. На думку Андрушкевича, законопроект в межах тижня має бути опублікований на веб-сайті Урядового центру законодавства (Rządowe Centrum Legislacji), його також розглядатимуть на спеціальних консультаціях.

За словами авторів законопроекту, поляки вже давно очікують на можливість дистанційного підтвердження своєї особи. Поки що в сучасному правовому полі електронні документи не повністю прирівнюються до своїх фізичних аналогів, а тому часто не визнаються у відносинах громадянин-уряд, громадянин-громадянин чи громадянин-бізнес.

⇒ Читайте також:

Biedronka запустила новий мобільний додаток: найбільш корисні функції

Догляд за дітьми та уроки польської: як уряд заохочує українців до працевлаштування

З червня безкоштовні подорожі залізницею у Польщі будуть можливі лише на окремих маршрутах

Головне фото: testhub.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах