Курорти Польщі

22 Листопада 2015

            Хочете недорого, але відмінно відпочити? Не знаєте де провести вихідні або канікули з дитиною? Відкрийте для себе дивовижний колорит, який є тільки в Польщі. Величезна кількість пам'яток порадують мрійників і любителів прекрасного, мандрівників чекають чудові гори, а сім'ї з дітьми прекрасно проведуть відпустку на заповідних озерах. Вибрати є з чого, красива природа, душевність людей і невисокі ціни зможуть перетворити будь які канікули в захоплюючу пригоду, яка запам'ятається надовго.

Польща тури

         Польща - країна з багатовіковою дивовижною історією. Найбільш популярні екскурсійні напрямки: Краків, Варшава, Лодзь, Познань, Гданськ, Вроцлав і Люблін. Антураж Середньовіччя вабить і чарує, прогулянки по вузьких вуличках міст залишать лише приємні спогади. Кожне з історичних подій (тут були і радості і горе) залишило свій слід, визначений її відбиток можна простежити не тільки в архітектурі, але й у повсякденному житті городян. Проживання, харчування та розваги коштують відносно недорого. Кожен турист може вибрати з численних пропозицій те, яке оптимально впишеться в планований бюджет.

         Замки Польщі - мрія всіх романтиків і шукачів пригод. На території країни знаходиться десятки різних фортець і старовинних замків, які викликають подив і захват. Польщу часто називають "країною замків", адже тут вони розмістилися практично повсюдно. До наших днів «дожили» замки 13-14 століть, які споруджували хрестоносці і лицарі, а також вишукані палаци в стилі бароко 17-18 століть. Варто відвідати: Мальборк, замок Ксенж, Курницький замок, Королівський замок у Варшаві, Королівський замок у Кракові, замок Ланцут та інші.

Лікувально-оздоровчі тури Польщі

Кращі курорти Польщі Лікувально-оздоровчі тури Польщі відпочинок в Польщі

            Зіставте відпустку з відновленням сил і енергії вашого організму. Позбутися від стресу, нудьги, підправити здоров'я і прекрасно відпочити можна на кращих курортах Польщі, таких як Величка, Криниця, Кудова-Здруй, Бохня та інших. Позитивні емоції, відмінний відпочинок і комфорт допоможуть оздоровитися на весь наступний сезон.

Фото: www.salzbergwerkwieliczka.de
 

Шопінг-тури в Польщу

Шопінг-тури в Польщу shopping вигідні закупи в польщі

            У Польщі найрізноманітніші товари можна придбати за низькими цінами. Особливо люблять туристи сезонні розпродажі і різні акції, коли брендові речі можна придбати за дуже вигідними цінами. Тури за покупками до Польщі сьогодні вважаються звичайною поширеною практикою. Оглянути визначні пам'ятки, спробувати неймовірно смачні страви і при цьому оновити гардероб - що може бути краще!

Польські морські курорти

Польські морські курорти відпочинок в Польщі

               Польська Балтика - прекрасний варіант для приємного літнього проведення часу. Комфорт і невисока вартість відпочинку привертають щороку все більше туристів. М'який клімат, морське повітря, чисті піщані пляжі - природа постаралася і сотворила тут унікальні місця, які підкорять вас своєю красою і зручністю. Тут немає промислових районів, заводи, фабрики та інші підприємства не порушать ваш спокій, можна зануритися в тишу і насолодитися єднанням з природою. Кращі морські курорти Польщі: Сопот, Мендзиздроє, Устка, Криниця Морська, Колобжег, Леба.

Фото:supernoclegi.com.pl
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах