Квитки на поїзд Інтерсіті до Перемишля вже можна купувати онлайн

03 Липня 2017
позд київ перемишль

03 липня 2017 року Укрзалізниця почала онлайн продаж електронних квитків на міжнародний швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 705/706 Київ – Львів – Перемишль! Про це повідомив керівник «Укрзалізниці» Войцех Балчун на своїй сторінці у Фейсбук.

поїзд інтерсіті

Нагадуємо, що з грудня 2016 року почав курсувати перший швидкісний потяг Інтерсіті за маршрутом Київ-Львів-Перемишль. Таке залізничне сполучення користується популярністю не лише серед українців, але й серед поляків.

Відтак зараз придбати квитки на поїзд Київ-Львів-Перемишль стало ще зручніше, адже це можна зробити онлайн  на офіційному сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua і одразу  у двох напрямках: як до Польщі, так і до України.

поїзд київ перемишль

інтерсіті до Перемишля

Такий квиток не потрібно реєструвати чи обмінювати в касі. Достатньо всього лиш пред’явити під час посадки на своєму смартфоні або заздалегідь роздрукувавши.

Наразі здійснити онлайн покупку квитків у напрямку Польщі можна лише на потяг Інтерсіті+ № 705/706 Київ – Львів – Перемишль. На інші міжнародні поїзди така послуга поки недоступна, але  робота над цим триває

Ціни на квитки та розклад руху нового поїзда, а також можливі пересадки  можна дізнатитись перейшовши за посиланням.

Нагадуємо, що поїзд Інтерсіті до Перемишля - це єдиний ідеальний варіант щоб оминути черги на кордоні та прибути до Польщі чітко за графіком.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах